V TOWER

14.06.2016

V TOWER. Na pankrácké pláni vyroste nejmodernější a nejpřepychovější bytový dům v České republice. Mimořádná budova, která po dostavění zaujme místo nejvyšší budovy v Česku, bude opravdovým skvostem mezi rezidenčními projekty. 

Sto metrů vysoký mrakodrap s názvem V Tower Prague nabídne svým budoucím obyvatelům nejen neuvěřitelný výhled na Prahu, ale i luxusní služby uvnitř budovy. Samozřejmostí budou hotelové služby jako například čistírna přímo v objektu, klidová služba, péče o domácí zvířata, catering, vnitřní bazén, wellness, nebo saunu a fitness v nejnižších patrech. O rezidenty bude postaráno vskutku pohádkově.

Velkolepé byty budou luxusním domovem pro rodiny, menší studia zase naopak například pro singles. Ty nejluxusnější apartmány v nejvyšších patrech nabídnou kromě fantastického výhledu z pohádkových teras na Prahu, také například luxusní střešní bazén.

Samotný projekt je výtvorem architekta Radana Hubičky a tvar mrakodrapu do písmene „V“ má připomínat ženský a mužský princip, který se v určitých chvílích vzájemně propojuje, a jindy zase oddaluje. Celkově projekt poskytne 130 naprosto ojedinělých prosluněných bytů, 254 parkovacích stání v podzemí a připraven pro nové obyvatele bude na konci roku 2017.