homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Nejlepší místa pro životLifestyle.Slunce.Pohoda.Nabízíme kvalitní prémiové zahraniční nemovitosti a projekty na prodej od soukromých osob, mezinárodních developerů a bank v atraktivních a bezpečných destinacích. Jsme součástí mezinárodní sítě Homeland International Real Estate. Díky našim kontaktům, know-how a zkušenostem identifikujeme projekty, které představují nejlepší hodnotu k investici v zahraničí, jako jsou rekreační domovy, trvalé rezidence a investice. Pokud hledáte jakékoliv nemovitosti na prodej v zahraničí, neváhejte se na nás obrátit.


Designové vily u golfu s privátními bazény a výhledem na moře

Španělsko, Mijas - El Chaparral

Rezidenční projekt vznikající na pobřeží jižního Španělska nedaleko měst Fuengirola a La Cala de Mijas, přímo u golfového hřiště El Chaparral. Bude zahrnovat celkem 40 designových vil s výhledem na moře nedaleko pláže, disponujících privátními bazény. Dispozice 4+kk a 5+kk, ceny od 839 000 EUR.

Designové vily u golfu s privátními bazény a výhledem na moře

Byty a penthousy v ikonickém mrakodrapu nedaleko pláže v Al Sufouh

Spojené arabské emiráty, Dubai - Al Sufouh

Luxusní byty a penthousy v ikonickém mrakodrapu jen pár kroků od pláže. Ohromující silueta, výrazná a majestátní proti městské obloze, s úžasnými výhledy na Palm Jumeirah, hladké křivky a plynulý avantgardní design přispívají k rozsáhlé dubajské městské tapisérii. Leží v blízkosti Dubajské mariny ve čtvrti Al Sufouh známé okázalými hotelovými komplexy, písčitými plážemi, golfovým klubem Emirates, tradičním bazarem Souk Madinat a stylovými bary a restauracemi. Dispozice od 2+kk po 6+kk, ceny od 623 000 EUR.

Byty a penthousy v ikonickém mrakodrapu nedaleko pláže v Al Sufouh

Luxusní rezidence u pláže v Dubai Marina inspirována italskou módní značkou Cavalli

Spojené arabské emiráty, Dubai - Marina

Okouzlující rezidence, která vás uvede do života harmonie a všudypřítomného luxusu, který si zasloužíte. Ve které Cavalliho ikonická móda inspirovaná přírodou probudí vaši divokou stránku. Leží v Dubai Marina, jedné z nejunikátnějších pobřežních čtvrtí regionu, na křižovatce ikonických Palm Jumeirah a Bluewaters, jen pár minut od krásných pláží, světoznámých atrakcí a golfových hřišť. Zahrnuje přes 1000 bytů, dispozice od 2+kk po 8+kk, ceny od 870 000 EUR.

Luxusní rezidence u pláže v Dubai Marina inspirována italskou módní značkou Cavalli

Designová vilová rezidence v Benahavís inspirovaná Automobili Lamborghini

Španělsko, Benahavís - Los Jaralillos

Luxusní rezidenční komplex 53 unikátních vil s designem inspirovaným Automobili Lamborghini ve vyhledávané lokalitě Benahavís na předměstí Marbelly. Posazené ve svahu u Los Jaralillos obklopené prestižními golfovými hřišti jako El Paraíso a Atalaya nabízejí díky svému terasovitému umístění neopakovatelné výhledy na Středozemní moře a okolí všem obyvatelům bez rozdílu. Dispozice od 5+kk po 7+kk, ceny od 5 047 700 EUR.

Designová vilová rezidence v Benahavís inspirovaná Automobili Lamborghini

Spektakulární rezidence v první linii u pláže v Marbelle

Španělsko, Marbella - Las Chapas

Rezidenční projekt luxusních bytů, penthousů a vil ve vyhledávané lokalitě na předměstí Marbelly, jež vzniká přímo u pláže Costa Bella a dvou prestižních golfových klubů. Celkem 64 bytů s dispozicemi od 3+kk po 5+kk a 32 vil ve formě dvojdomů 4+kk a 5+kk nabídne svým obyvatelům vysoký standard a jedinečnou atmosféru Costa del Sol. Ceny od 2 625 000 EUR.

Spektakulární rezidence v první linii u pláže v Marbelle
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.

Stát
Region
Města
Benahavís
Estepona
Fuengirola
Mijas
Manilva
Casares
Marbella
Roca Llisa
Orlando
Dispozice
Cena