homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Objevte exkluzivní bydleníElegance.Dokonalost.Kvalita.Nezáleží na tom, zda hledáte bydlení v pulzujícím srdci Prahy, nebo toužíte po klidném místě obklopeném zelení. Představujeme vám mimořádné bydlení pro výjimečný život. Developerské projekty z naší nabídky se nachází v atraktivních lokalitách a nabízí novostavby v nejvyšším standardu.


PŘEHLED PROJEKTŮ PŘEHLED PROJEKTŮ

Divoká Šárka

Praha 6 - Vokovice

Unikátní rezidenční komplex vznikající v pražských Vokovicích, přímo na okraji přírodní rezervace Divoká Šárka v blízkosti vodní nádrže Džbán. Bydlení v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit nabídne přes 200 prémiových bytů s dispozicemi od 2+kk po prostorné penthousy. Obklopené přírodou Šáreckého údolí nabídnou dokonalý klid předměstí s neopakovatelnými výhledy, jen pár minut chůze od stanice metra Nádraží Veleslavín. Dispozice od 2+kk po 6+kk, ceny od 13 706 553 Kč.

Divoká Šárka

Rezidence Na Karmeli

Mladá Boleslav

Unikátní projekt Rezidence Na Karmeli vzniká v samém srdci Mladé Boleslavi, na území městské památkové rezervace. Rezidence byla navržena, aby zachovala jedinečné genius loci místa v harmonii s okolní historickou zástavbou a moderní budovou vzdělávacího centra. Lokalita vyniká skvělou občanskou vybaveností s pestrou paletou obchodů, gastronomie a kultury. Dispozice od 1+kk po 4+kk, ceny od 5 976 600 Kč.

Rezidence Na Karmeli

Radlická

Praha 5 - Radlice

Mimořádný rezidenční komplex vyrůstající v rychle se rozvíjející lokalitě na předměstí na pomezí pražských Radlic a Jinonic. Celkem 164 bytů vzniká jako součást nově se rodící moderní byznysové čtvrti, která, ačkoliv obklopená lesy, údolími a půvabnou přírodou, disponuje skvělou občanskou vybaveností a dostupností centra díky bezprostřední blízkosti stanice metra. Dispozice bytů od 1+kk po 4+kk, ceny od 4 900 000 Kč.

Radlická

Vinohradská

Praha 10 - Žižkov

Unikátní moderní rezidenční komplex nabízející 650 nadstandardních bytů, jenž vyrůstá v širším centru Prahy na pomezí pražských Strašnic, Žižkova a Vinohrad u stanice metra Želivského. Vzniká jako úplně nová čtvrť tvořena deseti rezidenčními a administrativními budovami obklopenými jedinečným dvouhektarovým městským lesem. Dispozice od 1+kk po 5+kk, ceny od 5 794 800 Kč.

Vinohradská

Wolkerovo údolí

Ústí nad Orlicí

Nadčasový rezidenční projekt vznikající u lesoparku na okraji malebného historického města Ústí nad Orlicí, jež leží v srdci Českotřebovské vrchoviny v podhůří Orlických hor, pouhou hodinu jízdy od krajských Pardubic. Nabídne klidné a moderní bydlení s výhledem na okolní lesy plné jezer, luk, cyklostezek a zřícenin hradů. Dispozice bytů od 1+kk po 4+kk, ceny od 2 085 000 Kč.

Wolkerovo údolí

Pod Pramenem

Beroun - Vysoký Újezd

Exkluzivní projekt rezidenčního komplexu Pod Pramenem zahrnujícího přes 300 rodinných domů se nachází v klidném prostředí středočeské obce Vysoký Újezd v okrese Beroun, ve vzdálenosti pouhých třináct kilometrů od hlavního města Prahy. Dispozice domů 4+kk a 5+kk, ceny od 14 700 700 Kč.

Pod Pramenem

Grafická

Praha 5 - Smíchov

Exkluzivní rezidenční projekt v prostorách bývalé Neubertovy tiskárny v ulici Grafická na pražském Smíchově. Nabídka bytových jednotek zahrnuje prostorné lofty, útulné byty a ateliéry.

Grafická

Na Hvězdárně

Praha 5 - Velká Chuchle

Rezidenční projekt nacházející se v klidné a vyhledávané městské části Praha – Velká Chuchle nabízí exkluzivní bydlení na předměstí uprostřed zeleně na okraji Radotínsko-Chuchelského háje.

Na Hvězdárně
Vily Hvězdárna 1
Vily Hvězdárna 6
Vily Hvězdárna 0
Vily Hvězdárna 3
Vily Hvězdárna 4
Vily Hvězdárna 7

Na Spojce

Praha 10 - Vršovice

Exkluzivní projekt secesní rezidence z druhé poloviny 19. století s výtahem po kompletní pečlivé rekonstrukci. Obklopena geniem loci jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Vršovice nabízí výjimečné bydlení propojující půvab minulosti s komfortem moderního života v širším centru Prahy.

Na Spojce

Mánesova

Praha 2 - Vinohrady

Půvabná secesní rezidence s výtahem po kompletní pečlivé rekonstrukci, obklopena jedinečnou atmosférou pražských Vinohrad. Nabízí výjimečné bydlení v klidné ulici, jež v sobě spojuje historický nádech s komfortem moderního bydlení v srdci české metropole.

Mánesova
Mánesova 86_4kk 0
Mánesova 86_4kk 1
Mánesova 86_4kk 2
Mánesova 86_4kk 5
Mánesova 86_4kk 3
Mánesova 86_4kk 4
Mánesova 86_4kk 6
Mánesova 86_4kk 7
Mánesova 86_4kk 8
Mánesova 86_4kk 9

Ke Dvoru

Praha 6 - Vokovice

Prestižní rezidenční komplex v pražských Vokovicích, jež vznikl rekonstrukcí historického nádvoří ležícího v těsné blízkosti vodní nádrže Džbán a přírodní rezervace Divoká Šárka. Bydlení, které spojuje architektonickou minulost se současností a klid přírody s ruchem velkoměsta.

Ke Dvoru
Villa Vokovice 0
Villa Vokovice 17
Villa Vokovice 16
Villa Vokovice 7
Villa Vokovice 14
Villa Vokovice 15
Villa Vokovice 2
Villa Vokovice 3

Hradešínská

Praha 10 - Vinohrady

Exkluzivní bezbariérová rezidence obklopená nádhernou zahradou v lokalitě Královských Vinohrad s recepcí, výtahem a kamerovým systémem, která svým charakterem i uspořádáním plně respektuje styl, luxus a nejvyšší standardy života v jedné z nejprestižnějších částí Prahy.

Hradešínská
Rezidence Hradešínská 0
Rezidence Hradešínská 1
Rezidence Hradešínská 2
Rezidence Hradešínská 3
Rezidence Hradešínská 4
Rezidence Hradešínská 5
Rezidence Hradešínská 6

Kubánské náměstí

Praha 10 - Vršovice

Mimořádný rezidenční projekt moderního loftového bydlení s nádechem industrialismu ležící v srdci jedné z nejžádanějších pražských čtvrtí Vršovice, v širším centru hlavního města. Vzniká citlivou rekonstrukcí architektonicky unikátního domu z šedesátých let minulého století.

Kubánské náměstí

Jiřího z Poděbrad

Praha 3 - Vinohrady

Exkluzivní projekt nájemního bydlení ve zrekonstruovaných secesních rezidencích ve vyhledávané lokalitě pražských Vinohrad.

Jiřího z Poděbrad
Laubova projekt album 0
Laubova projekt album 1
Laubova projekt album 2
Laubova projekt album 10
Laubova projekt album 5
Laubova projekt album 6
Laubova projekt album 7
Laubova projekt album 3
Laubova projekt album 9
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Realitní kancelář - Praha, Marbella. Váš partner v oblasti prodeje a pronájmu prémiových nemovitostí.

KONTAKTY

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.