homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

KancelářeUmění.Inspirace.Představujeme kancelářské prostory k pronájmu, které posunou vaše podnikání na vyšší úroveň. Pokud hledáte exkluzivní kanceláře na lukrativní pražské adrese, dokážeme splnit nejen vaše představy o lokalitě a uspořádání prostor, ale vyjednáme vám i nejvýhodnější nájemní podmínky. Nahlédněte do naší široké nabídky.


PŘEHLED KANCELÁŘÍ PŘEHLED KANCELÁŘÍ

Jankovcova

Praha 7 - Holešovice

Exkluzivní businessové centrum v širším centru Prahy v prestižní lokalitě Praha 7 - Holešovice, přímo u břehu Vltavy a Libeňského mostu v oblasti Holešovického přístavu. Leží dvě minuty jízdy autem od Pražské magistrály a 5 minut od Městského okruhu. Zastávka tramvají je vzdálená 3 minuty chůze, stanice metra linek B - Palmovka a C - Vltavská a Nádraží Holešovice se stejnojmenným vlakovým nádražím do 5 minut jízdy hromadní dopravou. Flexibilní dispozice kanceláří s možností pronájmu plochy od 300 m2.

Jankovcova

Sokolovská

Praha 8 - Karlín

Exkluzivní kancelářské prostory k pronájmu v širším centru metropole v lokalitě Praha 8 - Karlín přímo u stanice metra a zastávky tramvají Křížikova, 4 minuty jízdy od výjezdu na Pražskou magistrálu a rušné křižovatky hromadní dopravy Florenc. Výborná dopravní dostupnost centra Prahy se tu mísí s půvabem a energií historické čtvrti plné exkluzivních podniků, secesních budov a parků plných zeleně na břehu Vltavy.

Sokolovská

Siemensova

Praha 5 - Stodůlky

Exkluzivní kancelářské prostory k pronájmu v prestižní byznysové lokalitě Praha 5 - Stodůlky. Moderní komplex, jež je součástí rozsáhlého projektu kancelářských a rezidenčních nemovitostí Západní Město, nabízí skvělou dopravní dostupnost, 22 755 m2 pronajímatelných ploch a řadu restaurací, obchodů a služeb. Leží přímo u stanice metra linky B - Stodůlky a výjezdu na Rozvadoskou spojku a Vnější pražský okruh, v blízkosti obchodního centra Zličín.

Siemensova

Anděl

Praha 5 - Smíchov

Moderní kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě Anděl, Praha 5 - Smíchov, s nadstandardní dopravní dostupností. Nachází se na okraji centra metropole přímo u stanice metra linky B a důležité dopravní křižovatky Anděl, výjezdu na městský okruh a důležitých dopravních tepen Plzeňská a Radlická.

Anděl

Na Poříčí

Praha 1 - Nové Město

Prestižní kancelářská budova postavená ve stylu rondokubismu ležící v srdci Prahy na ulici Na Poříčí, jen pár kroků od důležité dopravní křižovatky Florenc se zastávkou tramvají, autobusů a dvou linek metra. Nabízí celkem sedm podlaží exkluzivních kancelářských a obchodních prostor.

Na Poříčí
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.

Města
Dispozice
Cena