homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

KancelářeUmění.Inspirace.Představujeme kancelářské prostory k pronájmu, které posunou vaše podnikání na vyšší úroveň. Pokud hledáte exkluzivní kanceláře na lukrativní pražské adrese, dokážeme splnit nejen vaše představy o lokalitě a uspořádání prostor, ale vyjednáme vám i nejvýhodnější nájemní podmínky. Nahlédněte do naší široké nabídky.


PŘEHLED KANCELÁŘÍ PŘEHLED KANCELÁŘÍ

Jankovcova

Praha 7 - Holešovice

Exkluzivní businessové centrum v širším centru Prahy v prestižní lokalitě Praha 7 - Holešovice, přímo u břehu Vltavy a Libeňského mostu v oblasti Holešovického přístavu. Leží dvě minuty jízdy autem od Pražské magistrály a 5 minut od Městského okruhu. Zastávka tramvají je vzdálená 3 minuty chůze, stanice metra linek B - Palmovka a C - Vltavská a Nádraží Holešovice se stejnojmenným vlakovým nádražím do 5 minut jízdy hromadní dopravou.

Jankovcova

Sokolovská

Praha 8 - Karlín

Exkluzivní kancelářské prostory k pronájmu v širším centru metropole v lokalitě Praha 8 - Karlín přímo u stanice metra a zastávky tramvají Křížikova, 4 minuty jízdy od výjezdu na Pražskou magistrálu a rušné křižovatky hromadní dopravy Florenc. Výborná dopravní dostupnost centra Prahy se tu mísí s půvabem a energií historické čtvrti plné exkluzivních podniků, secesních budov a parků plných zeleně na břehu Vltavy.

Sokolovská

Siemensova

Praha 5 - Stodůlky

Exkluzivní kancelářské prostory k pronájmu v prestižní byznysové lokalitě Praha 5 - Stodůlky. Moderní komplex, jež je součástí rozsáhlého projektu kancelářských a rezidenčních nemovitostí Západní Město, nabízí skvělou dopravní dostupnost, 22 755 m2 pronajímatelných ploch a řadu restaurací, obchodů a služeb. Leží přímo u stanice metra linky B - Stodůlky a výjezdu na Rozvadoskou spojku a Vnější pražský okruh, v blízkosti obchodního centra Zličín.

Siemensova

Anděl

Praha 5 - Smíchov

Moderní kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě Anděl, Praha 5 - Smíchov, s nadstandardní dopravní dostupností. Nachází se na okraji centra metropole přímo u stanice metra linky B a důležité dopravní křižovatky Anděl, výjezdu na městský okruh a důležitých dopravních tepen Plzeňská a Radlická.

Anděl

Na Poříčí

Praha 1 - Nové Město

Prestižní kancelářská budova postavená ve stylu rondokubismu ležící v srdci Prahy na ulici Na Poříčí, jen pár kroků od důležité dopravní křižovatky Florenc se zastávkou tramvají, autobusů a dvou linek metra. Nabízí celkem sedm podlaží exkluzivních kancelářských a obchodních prostor.

Na Poříčí

Spálená

Praha 1 - Nové Město

Moderní zrekonstruovaná kancelářská budova postavená v secesním stylu se nachází v srdci Prahy na ulici Spálená, přímo u zastávky tramvají a metra Národní třída. Nabízí celkem šest podlaží profesionálně vybavených exkluzivních kancelářských prostor.

Spálená

Plzeňská

Praha 5 - Smíchov

Moderní kancelářské prostory k pronájmu v lukrativní lokalitě Anděl, Praha 5 - Smíchov, s nadstandardní dopravní dostupností. Nachází se na okraji centra metropole přímo u stanice metra linky B a důležité dopravní křižovatky Anděl, výjezdu na městský okruh a důležitých dopravních tepen Plzeňská a Radlická.

Plzeňská

Na Pankráci

Praha 4 - Nusle

Jedinečné kancelářské prostory k pronájmu na pražské Pankráci v lokalitě Praha 4 - Nusle. Nachází se v lukrativní businessové lokalitě Pankrác přímo u stanice metra a důležité dopravní tepny - pražské magistrály. Nájemcům nabízí nadstandardní kvalitu kanceláří třídy A s certifikací LEED Platinum.

Na Pankráci

Na Strži

Praha 4 - Nusle

Jedinečné kancelářské prostory k pronájmu na pražské Pankráci v lokalitě Praha 4 - Nusle. Ikonický mrakodrap, který je se svými 104 metry třetí nejvyšší budovou Česka, leží v lukrativní businessové lokalitě Pankrác, přímo u stanice metra a důležité dopravní tepny - pražské magistrály. Nájemcům nabízí nadstandardní kvalitu kanceláří třídy A s neopakovatelným výhledem na Prahu.

Na Strži

5. května

Praha 4 - Nusle

Moderní kancelářské prostory k pronájmu v lokalitě Praha 4 - Nusle. Nachází se v lukrativní byznysové lokalitě nedaleko stanice metra Pankrác, přímo u důležité pražské dopravní tepny - pražské magistrály.

5. května

Přemyslovská

Praha 3 - Žižkov

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu jsou součástí moderního multifunkčního komplexu v širším centru Prahy. Nachází se v lukrativní lokalitě přímo u stanice metra Flora na rozmezí Vinohrad a Žižkova. Komplex slibuje nadstandardní podmínky nejen pro kancelářské účely, ale nabízí také komerční prostory, luxusní hotel a velké podzemní parkoviště.

Přemyslovská

Tomčíkova

Praha 11 - Chodov

Pronájem kancelářských prostor v lokalitě Praha 11 - Chodov. Unikátní projekt administrativní budovy na pražských Roztylech, jež vzniká přímo u stanice stejnojmenné stanice metra. Nájemcům nabídne skvělou dopravní dostupnost jak autem, tak MHD, nadstandardní úroveň vybavení a unikátní architekturu od studia Aulík Fišer architekti.

Tomčíkova

Jihlavská

Praha 4 - Michle

Pronájem kancelářských prostor v lokalitě Praha 4 - Michle. Moderní administrativní budova na pražském Kačerově, vzdálená pět minut chůze od stejnojmenné stanice metra či nákupního centra DBK Budějovická. Nabízí nadstandardní úroveň vybavení a skvělou dopravní dostupnost byznysového srdce Prahy 4.

Jihlavská

Na Florenci

Praha 1 - Nové Město

Pronájem kancelářských prostor v lokalitě Praha 1 - Nové Město. Architektonicky jedinečný administrativní komplex v sousedství Masarykova nádraží, v samotném historickém centru hlavního města. Nájemcům nabídne nejen lukrativní lokalitu přímo u stanice metra, ale zejména nejvyšší kvalitu vybavení a služeb při celkové ploše 22 000 m2 kancelářských ploch.

Na Florenci

Radlická II

Praha 5 - Radlice

Pronájem kanceláří v lokalitě Praha 5. Nově budovaná část moderního administrativního komplexu v pražských Radlicích v blízkosti metra Jinonice a Radlická, obklopena množstvím zeleně, půvabnými parky a vyhlídkami na českou metropoli. Nachází se dynamicky se rozvíjející byznysové čtvrti, v niž našla svůj domov řada administrativních center, nadnárodních firem a veškerá moderní občanská vybavenost.

Radlická II

Náměstí Republiky

Praha 1 - Staré Město

Pronájem kancelářských prostor v lokalitě Praha 1 - Staré Město. Unikátní administrativní budova, jež vzniká rekonstrukcí neoklasicistického paláce v historickém srdci Prahy, přímo na náměstí Republiky. Nájemcům nabídne vše, co lze od exkluzivního prostoru v centru metropole očekávat, od moderního vybavení a lukrativní lokality až po skvělou dostupnost přímo u stanice metra.

Náměstí Republiky

Na Příkopě

Praha 1 - Staré Město

Citlivě zrekonstruovaná půvabná historická budova v samotném srdci metropole v sousedství náměstí Republiky. Spojuje v sobě vysokou úroveň standardů, materiálů a realizace s noblesní atmosférou staré Prahy.

Na Příkopě

Partyzánská

Praha 7 - Holešovice

Moderní administrativně-rezidenční komplex vznikající na břehu Vltavy v pražských Holešovicích v Praze 7, v sousedství holešovického nádraží se stejnojmennou stanicí metra. Nabídne jedinečné genius loci místa, jež se z industriální minulosti přetvořilo na dynamickou čtvrť plnou originálních podniků a kultury.

Partyzánská

Kolbenova

Praha 9 - Vysočany

Exkluzivní administrativní budova v pražských Vysočanech v Praze 9 ve vzdálenosti jen pár kroků od stanice metra Kolbenova. Leží v srdci nově se rodící moderní čtvrti s industriální minulostí obklopené zelenými parky a jezery, hipsterskými kavárnami včetně známého uměleckého centra Pragovka art district a poklidnou atmosférou oblasti plné rodinných domků.

Kolbenova

Rohanské nábřeží

Praha 8 - Karlín

Unikátní administrativní komplex v pražském Karlíně v Praze 8 v lokalitě Invalidovna, vzdálen jen pár kroků od stanice metra a tramvaje. Výborná dopravní dostupnost širšího centra Prahy se tu mísí s půvabem a energií historické čtvrti plné exkluzivních podniků, secesních budov a parků plných zeleně na břehu Vltavy.

Rohanské nábřeží

V Parku

Praha 4 - Chodov

Unikátní administrativní komplex na pražském Chodově v lokalitě Praha 4, v těsné blízkosti obchodního centra a stanice metra Chodov. Je charakteristický množstvím zeleně a vodních prvků v podobě jezírek a fontán, jež obklopují slunnou promenádu s řadou restaurací, barů a venkovních aktivit.

V Parku

Radlická

Praha 5 - Radlice

Reprezentativní kancelářské prostory s nádechem industrialismu k pronájmu v pražských Radlicích v městské části Praha 5. Projekt Radlická leží v dynamicky se rozvíjející byznysové lokalitě v blízkosti metra Jinonice, v niž našla svůj domov řada administrativních center, nadnárodních firem a veškerá moderní občanská vybavenost.

Radlická

Vinohradská

Praha 10 - Žižkov

Unikátní moderní administrativně-rezidenční komplex, jež vyrůstá v širším centru Prahy na pomezí pražských Strašnic, Žižkova a Vinohrad u stanice metra Želivského. Vzniká jako úplně nová čtvrť tvořena deseti rezidenčními a administrativními budovami obklopenými jedinečným dvouhektarovým městským lesem.

Vinohradská

Národní

Praha 1 - Nové Město

Moderní polyfunkční budova nacházející se v srdci Prahy na ulici Národní. Nabízí celkem šest podlaží profesionálně vybavených exkluzivních kancelářských prostor.

Národní
DRN_foto_sada2 0
DRN_foto_sada2 1
DRN_foto_sada2 2
DRN_foto_sada2 3
DRN_foto_sada2 4
DRN_foto_sada2 5
DRN_foto_sada2 6
DRN_foto_sada2 7
DRN_foto_sada2 8
DRN_foto_sada2 9

Palmovka

Praha 8 - Libeň

Unikátní moderní obchodně-administrativní komplex v pražské Libni. Nachází se v blízkosti Libeňského mostu v lokalitě Palmovka jen pár kroků od stanice metra, v nově vznikající businessové a rezidenční čtvrti na Libeňském ostrově.

Palmovka
myhive Palmovka 0
myhive Palmovka 1
myhive Palmovka 2
myhive Palmovka 3
myhive Palmovka 4
myhive Palmovka 5
myhive Palmovka 6
myhive Palmovka 7

Smrčkova

Praha 8 - Libeň

Unikátní moderní obchodně-administrativní komplex v pražské Libni. Nachází se v blízkosti Libeňského mostu v lokalitě Palmovka jen pár kroků od stanice metra, v nově vznikající businessové a rezidenční čtvrti na Libeňském ostrově.

Smrčkova

Jindřišská

Praha 1 - Nové Město

Moderní rekonstruovaná kancelářská budova s historickým průčelím v secesním stylu v srdci Prahy na ulici Jindřišská. Nabízí celkem šest podlaží profesionálně vybavených exkluzivních kancelářských prostor s celkovou rozlohou 6621 m2.

Jindřišská
Jindřišská 16 0
Jindřišská 16 1
Jindřišská 16 2
Jindřišská 16 3
Jindřišská 16 4
Jindřišská 16 5
Jindřišská 16 6

Jungmannova

Praha 1 - Nové Město

Moderní rekonstruovaná kancelářská budova s historickým průčelím v secesním stylu se nachází v srdci Prahy na ulici Jungmannova. Nabízí celkem šest podlaží profesionálně vybavených exkluzivních kancelářských prostor.

Jungmannova
Jungmannova 15 0
Jungmannova 15 1
Jungmannova 15 2
Jungmannova 15 3
Jungmannova 15 4
Jungmannova 15 5

Quadrio

Praha 1 - Staré Město

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu na prestižní adrese přímo v centru Prahy, jež jsou součástí moderní multifunkčního komplexu Quadrium. Komplex šesti prosklených budov slibuje nadstandardní podmínky nejen ke komerčním účelům, ale nabízí také luxusní kancelářské a exkluzivní bytové prostory pro nejnáročnější klientelu

Quadrio
Kancelaře_Quadrio 0
Kancelaře_Quadrio 1
Kancelaře_Quadrio 2
Kancelaře_Quadrio 3
Kancelaře_Quadrio 4
Kancelaře_Quadrio 5
Kancelaře_Quadrio 6
Kancelaře_Quadrio 7

Palladium

Praha 1 - Nové Město

Moderní multifunkční budova Palladium se nachází v samotném srdci Prahy na náměstí Republiky. Nabízí celkem pět podlaží profesionálně vybavených exkluzivních kancelářských prostor, střešní terasu se zelení a panoramatickým výhledem na staré Město a Letenský park a přímý přístup do pětipatrového nákupního centra.

Palladium
Palladium 0
Palladium 2
Palladium 3
Palladium 5
Palladium 4
Palladium 8
Palladium 1
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Realitní kancelář - Praha, Marbella. Váš partner v oblasti prodeje a pronájmu prémiových nemovitostí.

KONTAKTY

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.