homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Prodej bytů na Žižkově, Praha 3VYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Praha 3 Žižkov je jednou z klasických částí metropole, ležících v blízkosti centra města. Dominantami Prahy 3 Žižkov jsou bezpochyby žižkovský televizní vysílač či vrch Vítkov s jezdeckou sochou Jana Žižky, další zajímavá místa jsou například rozlehlé Olšanské hřbitovy, Flora či náměstí Jiřího z Poděbrad. 

Žižkov, byty ve vyhledávané lokalitě v širším centru Prahy

Pražská čtvrť Žižkov se proměňuje v atraktivní oblast s novými rezidenčními projekty. Byty na prodej na Žižkově v Praze 3 přináší dostupné služby, například v podobě obchodů, ale i základních, středních a vysokých škol. Další nespornou předností této části Prahy je i skvělé dopravní spojení. Místo, které nikdy nespí? Jednoznačně Žižkov, který vás díky svému tempu nepřestane nikdy bavit. Městská část Praha 3 Žižkov přináší rozmanité možnosti kulturního života včetně nabídky kvalitních restaurací, kaváren a klubů. Jednou z možností kulturního vyžití je také oblíbené žižkovské divadlo Járy Cimrmana. 

Prodej bytů Praha 3 - Žižkov

Praha 3 Žižkov přináší jedinečné místo pro pracovní i rodinný život. V našem portfoliu vám nabízíme kvalitní byty na prodej, jak v nových rezidenčních projektech, tak v činžovních domech po kompletní rekonstrukci ve staré zástavbě. Z nabídky naší realitní kanceláře Homeland si můžete vybrat byty na prodej na Žižkově v Praze 3, které jsou spojením žádané pražské lokality i nejkvalitnějších materiálů. Naším cílem je najít pro vás ideální místo pro život, které splní i vaše nejvyšší nároky na život v Praze. 

Realitní kancelář Praha Homeland. Kontaktujte nás

Ať už hledáte například byt s požadavkem na terasu, nebo na garáž, jsme tu pro vás. Neváhejte proto kdykoliv kontaktovat naše realitní specialisty, kteří se vám budou ochotně věnovat. Byty na prodej na Žižkově v Praze 3 jsou nejen ideálním místem k životu, ale také jedinečnou investicí do budoucnosti. Byty z naší nabídky představují nejlepší výběr nemovitostí v této oblasti Prahy 3. 

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUZIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej bytu 2+kk 51,2 m2

Praha 3 - Žižkov, Cimburkova

Prodáno Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 2+kk 48 m2

Praha 3 - Žižkov, Křišťanova

Prodáno Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 2+kk 41 m2

Praha 3 - Žižkov, Bořivojova

Prodáno Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 1+kk 45 m2

Praha 3 - Žižkov, Ke Kapslovně

Prodáno Prodej bytu 1+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.