homeland logo homeland symbol homeland text
ЗАКРЫТЬ МЕНЮ

Квартира на продажу в Жижков, Прага 3ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ ПОИСК НЕДВИЖИМОСТИ
<?$item->getImageAlt()?>Praha 3 Žižkov je jednou z klasických částí Metropole, ležících v blizkosti centra města. Dominantami Prahy 3 Жижков йсоу безпочий жижковський телевизій выислач чи врч Витков съездецкоу сочу Яна Жижки, дальше займива міста інапржиклад розлехле Ольшанске хржбитовы, Флора Йисти чи.

Жижков, быты в отдаленных местах в Ширшим центре Праги

Pražská čtvrť Žižkov se proměňuje v atraktivní oblast s novými rezidenčními projekty. Byty na prodej na Žižkově v Praze 3 prřináší dostupné služby, například v podobě obchodů, ale i zakladních, středních a vysokých škol. Další nespornou předností této části Prahy je i skvelé dopravní spojení. Místo, které nikdy nespí? Jednoznačně Žižkov, který vás diky svému tempu nepřestane nikdy bavit. Městská část Praha 3 Žižkov přináší rozmanité kulturního života včetně nabídky kvalitních restaurací, kavaren a klubů. Jednou z možností kulturního vyžití je také oblíbené žižkovské divadlo Járy Cimrmana.

Prodej bytů Praha 3 - Жижков

Praha 3 Žižkov přináší jedinečné místo pro pacovní i rodinný život. В нашем портфолио вам нужны качественные быты на продукцию, как в новых жилых проектах, так и в жилых домах по полной реконструкции ве старе заставбе. Z nabídky naší realitní kanceláře Homeland si můžete vybrat byty na prodej na Žižkově v Praze 3, které jsou spojením žádané pražské lokality i nejkvalitnějších materialů. Naším cílem je najít pro vás ideální místo pro život, které splní i vaše nejvyšší naroky na život v Praze.

Realitní kancelář Прага Родина. Свяжитесь с нами

Ať už hledáte například byt s požadavkem na terasu, nebo na garáž, jsme tu pro vás. Nevahejte proto kdykoliv kontaktovat naše realitní Specialist, kterří se vám budou ochotně věnovat. Byty na prodej na Žižkově v Praze 3 jsou nejen ideálním místem k životu, ale také jedinečnou investicí do budoucnosti. Быты из наших запасов, перед тем, как выбрать немовитости в этом районе Праги 3.

Основные моменты нашего предложения

Выбранные свойства.

ЭКСКЛЮЗИВНАЯ НЕДВИЖИМОСТЬ

Квартира на продажу 1 Комната 51,2 м2

Prague 3 - Žižkov, Cimburkova

Продано Квартира на продажу 1 Комната

Квартира на продажу 1 Комната 48 м2

Prague 3 - Žižkov, Křišťanova

Продано Квартира на продажу 1 Комната

Квартира на продажу 1 Комната 41 м2

Prague 3 - Žižkov, Bořivojova

Продано Квартира на продажу 1 Комната

Квартира на продажу Студия 45 м2

Prague 3 - Žižkov, Ke Kapslovně

Продано Квартира на продажу Студия
Kontaktujte nás

Свяжитесь с нами +420 731 544 904

Недвижимость Прага и Чехия. Ваш партнер по продаже и аренде недвижимости премиум-класса. Мы полагаемся на творчество, инновации, смелость и оптимизм.

КОНТАКТЫ

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město


IC    04466179
DIC    CZ04466179

Новые свойства к вашей электронной почте

Подписаться.