homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Prodej rodinných domů v Praze 8


VYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Toužíte po bydlení v rodinném domě obklopeném přírodou v Praze 8? Sníte o domově, do kterého se budete rádi vracet z hlučného srdce velkoměsta? Rodinné domy na prodej ve vyhledávané části Praha 8 Troja jsou odpovědí na vaše představy a sny. Trojská Helena byla považována za jednu z nejkrásnějších žen světa, také exkluzivní část Prahy Troja se přirovnání k nejkrásnějším místům nevyhne. Oblíbená exkluzivní rezidenční lokalita na pravém břehu Vltavy vám nabídne útočiště s všudypřítomnou zelení. 

Unikátní lokalita v městské části Praha 8 - Troja

Troja je často přirovnávaná k oáze klidu v rušném centru velkoměsta. A toto přirovnání je opravdu trefné, Troja se pyšní zachovalou přírodou, jež nabízí nenahraditelnou relaxaci. Praha 8 - Troja se může pochlubit také jedním z nejkrásnějších barokních zámků v Čechách, Trojský zámek vás zaujme na první pohled. 

Rodinné domy na prodej Troja

V okolí Prahy 8 najdete taky mnoho restaurací, obchodů, mezinárodních škol, nebo například zoologickou či botanickou zahradu. Relaxujte, smějte se a žijte naplno v Troji, části Prahy, která je ceněná pro svou exkluzivitu a krásu. Praha a rodinné domy? Spojení, které nabízí právě exkluzivní část Praha 8 Troja. „Můj dům, můj hrad.“ Toto tvrzení dostane reálný rozměr díky naší nabídce rodinných domů na prodej v Praze 8, které splní vaše požadavky na nadstandardní bydlení. 

Vysoký standard vybavení

Hledáte domov se zahradou, který vám zprostředkuje možnost posezení, relaxace a grilování s přáteli? Toužíte po místě, jež si vás získá praktickou polohou i unikátní přírodou? To vše rodinné domy na prodej v Praze 8 z naší nabídky splňují, navíc odpovídají nejvyšším standardům a disponují nejkvalitnějšími materiály. Pokud máte zájem o koupi rodinného domu na exkluzivní adrese v pražské Troji, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu kdykoliv pro vás, připraveni splnit vám vaše představy o ideálním bydlení. Sjednejte si prohlídku rodinných domů na prodej v Praze 8 u našich realitních makléřů ještě dnes.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Realitní kancelář - Praha, Marbella. Váš partner v oblasti prodeje a pronájmu prémiových nemovitostí.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.