homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Prodej bytů na Vinohradech, Praha 2 a Praha 3VYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Vinohrady, oblíbená pražská rezidenční čtvrť, jejíž srdce bije rušným pražským životem, se nachází v těsné blízkosti Václavského náměstí. Vinohrady, jež se nacházejí v městských částech Praha 2 a Praha 3, jsou místem plným obchodů, vyhlášených restaurací a kaváren. Veškerá občanská vybavenost i výborné dopravní spojení vám přinese vše, co od života v Praze očekáváte. Vinohrady si vás získají vzdušnými ulicemi lemovanými historickými domy i přírodou v podobě udržovaných parků. 

Prodej a pronájem bytu v lokalitě Vinohrady - Praha 2 a Praha 3

Jedním z parků na Vinohradech v Praze 2 jsou i Havlíčkovy sady. Po obsáhlé rekonstrukci v roce 2001 se Havlíčkovy sady mohou pyšnit dokonale upravenou zelení, rekonstruovaným areálem i spravenými cestami. Lokalita městských částí Praha 2 a Praha 3 je jednoduše místem, kde se mísí život v dosahu přírody s rušným pražským životem, to vše jen pár minut od samotného centra Prahy. Pokud toužíte po bydlení na Vinohradech, doslova vás okouzlí duch Vinohrad, který z této části Prahy vytváří přímo magické místo pro život. Je to místo pro všechny, kteří si chtějí tepající život velkoměsta vychutnat všemi smysly. 

Exkluzivní byty v širším centru Prahy

V naší nabídce bytů na prodej na Vinohradech v Praze 2 a Praze 3 se nachází exkluzivní byty, které jsou výjimečné nejen jednou z nejžádanějších lokalit, ale také vysokou kvalitou materiálů a exkluzivitou v každém detailu. Dostaňte se do centra dění a užívejte si život v Praze se vším, co nabízí. Byty na prodej na Vinohradech jsou nejen výbornou příležitostí k bydlení, ale také jedinečnou investicí do budoucnosti. 

Realitní kancelář Homeland v Praze, prodej bytů Vinohrady

Naše realitní kancelář Homeland vyniká nejen v prezentaci kvalitních a luxusních nemovitostí, ale také ve vysokém standardu nabízených služeb. Díky četným zkušenostem v oblasti nabídky luxusních bytů na prodej v Praze 2 a Praze 3 víme, jak uspokojit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Pokud máte zájem o koupi nebo pronájem bytu na žádané adrese na Vinohradech v Praze 2 či Praze 3, neváhejte nás kontaktovat. Provedeme vás krůček pro krůčku celým procesem a dovedeme vás k úspěšnému cíli při cestě za koupí bydlení na míru vašim představám. 

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUZIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej bytu 3+kk 72 m2

Praha 2 - Nusle, Lumírova

Prodáno Prodej bytu 3+kk

Prodej bytu 2+kk 45 m2

Praha 2 - Nusle, Lumírova

Prodáno Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 1+kk 37 m2

Praha 2 - Nusle, Lumírova

Prodáno Prodej bytu 1+kk

Prodej bytu 3+kk 63 m2

Praha 2 - Nusle, Lumírova

Prodáno Prodej bytu 3+kk

Prodej bytu 3+kk 72 m2

Praha 2 - Nové Město, Legerova

Prodáno Prodej bytu 3+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.