homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Prodej bytů v Praze 8, Karlín & Libeň


VYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Praha 8 Karlín i Libeň představují atraktivní městskou část Prahy, která nabízí kvalitní byty na prodej. Městské části Karlín i Libeň v Praze 8 prochází dynamickým rozvojem a přináší nové rezidenční projekty i rekonstrukce činžovních domů. Byty na prodej v Kalíně a Libni na Praze 8 patří k velmi výhodným příležitostem k investici do luxusního bydlení. Díky kulturnímu a společenskému životu i rychlému spojení do centra Prahy představuje městská část Praha 8 - Karlín a Libeň atraktivní místo pro život. 

Karlín a Libeň, byty ve vyhledávaných lokalitách v širším centru Prahy

Tvář Karlína se v posledních letech proměnila v luxusní pražskou část díky novým výstavbám, i přes moderní budovy však nezapře svou původní atmosféru. Karlín je jednoduše místem, kde se snoubí historie a budoucnost. Možná se právě byty na prodej v Karlíně a Libni v Praze 8 stanou vaší novou budoucností. Prohlédněte si byty na prodej v této exkluzivní čtvrti. Libeň vás nadchne nejen moderní architekturou, ale také domácí atmosférou, která dýchá dobou spisovatele Bohumila Hrabala, který je s touto čtvrtí neodmyslitelně spojován. Zamilujete si malé hospůdky i všudypřítomnou vodu a přírodu této pražské části. 

Prodej bytů Praha 8 - Karlín a Libeň

Naše realitní kancelář nabízí širokou nabídku bytů na prodej v Praze 8. Nabízíme jen ty nejlepší byty na prodej v Karlíně i Libni v Praze 8, od jednopokojových bytů až po luxusní penthousy. Hledáte byt se zahradou, která vám poskytne místo pro relaxaci? Toužíte po bytu s terasou, jež vám nabídne nezaměnitelný pohled na Prahu? Splníme vám i ty nejnáročnější představy o vašem bydlení v Praze. Ať už mluvíme o atraktivní adrese, exkluzivitě prostorů nebo kvalitě materiálů, vaše požadavky dokážeme splnit. 

Realitní kancelář Homeland v Praze. Kontaktujte nás

I na Praze 8 můžete najít exkluzivní byty, které jsou obklopeny přírodou. Byty, jež nabízí perfektní místo pro život i pro relaxaci. Objevte s námi místa, která spojují všechny vaše představy a požadavky. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat. Prohlídky vašich oblíbených bytů na prodej v Karlíně a Libni si můžete domluvit u našich realitních agentů.

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUSIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej bytu 3+kk 84 m2

Praha 8 - Karlín, Rohanské nábřeží

Prodáno Prodej bytu 3+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Realitní kancelář Praha & ČR. Váš partner v oblasti prodeje a pronájmu prémiových nemovitostí. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.