homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU
<?$item->getImageAlt()?>Městská část Praha 7 Holešovice je oblíbená pražská čtvrť, kterou tvoří dva největší parky české metropole, Letenské sady a Stromovka. Letenské sady, které jsou lemovány Vltavou, i park Stromovka přináší jedinečné místo pro relaxaci a pobyt v nádherné udržované zeleni. Tyto parky v blízkosti bytů vám zprostředkují jedinečný kontakt s přírodou, který není v Praze samozřejmostí. 

Holešovice, byty ve vyhledávané lokalitě v širším centru Prahy

Je tedy nespornou výhodou, že se byty na Praze 7 nachází na oblíbené lokalitě nedaleko centra Prahy a zároveň na dosah k přírodě. Holešovice jsou čtvrtí, kde se o své místo hlásí moderní architektura i luxusní bytové domy, jenž nabízí exkluzivní místo pro život v Praze. Vlastní ostrov vám bohužel nezajistíme, bydlet však můžete na holešovickém poloostrově. Holešovický poloostrov se nachází pouhých 8 minut od samotného centra Prahy, byty na holešovickém poloostrově jsou však obklopeny nádhernou přírodou. 

Prodej bytů Praha 7 - Holešovice

Klid, dostupné služby i spoje, zábava, to vše bydlení v exkluzivních bytech na Praze 7 přináší. V Praze 7 nabízíme byty na prodej od jednopokojových garsoniér v historických činžovních domech až po přepychové byty a penthousy v nových moderních developerských projektech, jako je například Marina Island z naší nabídky. V projektu Marina Island si můžete vybrat ze tří kategorií bytů, od komfortního bytu po rozsáhlý penthouse v nejvyšších patrech. Byty na prodej v projektu Marina Island, v Praze 7 Holešovicích, představují moderní bydlení u řeky v atraktivní městské části v blízkosti centra Prahy. 

Realitní kancelář Praha Homeland. Kontaktujte nás

Luxusní pražské byty na vyhledávané adrese vám vyplní vaše představy o ideálním bydlení. Propojte pracovní život s životem v bytech, jejichž standardem je nejvyšší kvalita materiálů a atraktivní lokalita. V případě, že máte zájem o byty v této pražské části, neváhejte nás kontaktovat. Jsme tu od toho, abychom maximálně naplnili vaše představy o ideálním bydlení.

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUZIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej bytu 5+kk 257,2 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 5+kk

Prodej bytu 4+kk 131,5 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 4+kk

Prodej bytu 3+kk 98 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 3+kk

Prodej bytu 4+kk 209,8 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 4+kk

Prodej bytu 5+kk 257,9 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 5+kk

Prodej bytu 2+kk 78,7 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 2+kk

Prodej bytu 4+kk 185 m2

Praha 7 - Troja, Pod Havránkou

Prodáno Prodej bytu 4+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.