homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU
<?$item->getImageAlt()?>Městská část Praha 1, která se rozkládá v samotném srdci města na obou březích Vltavy, je bezesporu jednou z nejvyhledávanějších částí Prahy. Většina částí Prahy 1 je zapsána na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Toto historické srdce města přináší nejvyhledávanější české památky v čele s Pražským hradem, Staroměstským náměstím s orlojem, Karlovým mostem nebo Židovským městem. Kdo se jednou projde malými uličkami, lemovanými historickými stavbami, brzy centru Prahy, městské části Praha 1, podlehne. 

Prémiová lokalita v centru Prahy

Objevte luxusní butiky, malebné obchůdky i vyhlášené restaurace, centrum Prahy si vás velmi snadno získá. Bydlení na Praze 1 patří mezi jednu z nejexkluzivnějších pražských lokalit. Tato lokalita vás přenese přímo do samotného centra dění. Byty na prodej v Praze 1 nabízejí jedinečné místo pro osobní i pracovní život. Čeká na vás nejen bohatá historie, ale také nejmodernější zázemí pro život ve 21. století. Městská část Praha 1 disponuje veškerou občanskou vybaveností, téměř neomezenou nabídkou kulturního vyžití a také vynikajícím dopravním spojením. 

Byty na prodej v městské části Praha 1 - Staré Město

Realitní kancelář Homeland disponuje širokou nabídkou kvalitních bytů na prodej v oblasti Prahy 1. Hledáte-li byt v prestižní pražské lokalitě, prohlédněte si naši nabídku exkluzivních bytů na prodej části Prahy 1, která zahrnuje luxusní nemovitosti a byty na prodej k bydlení či investici. Naše nabídka obsahuje byty od kvalitních dvoupokojových bytů až po nejluxusnější penthousy v top lokalitách Prahy 1. Byty z naší nabídky charakterizuje nejen jedinečná lokalita, ale také vysoká kvalita materiálů a vysoký standard v každém centimetru vašeho nového bydlení. 

Realitní kancelář Homeland, nabídka bytů v Praze 1

Láká vás život v jednom z nejkrásnějších hlavních měst Evropy? Právě centrum města je místem, které je pro většinu návštěvníků Prahy nezapomenutelné. Seznamte se s naší kompletní nabídkou bytů k prodeji v Praze 1. Pokud máte zájem o byt v této jedinečné pražské lokalitě, neváhejte nás kontaktovat.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Realitní kancelář Praha & ČR. Váš partner v oblasti prodeje a pronájmu prémiových nemovitostí. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.