homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Prodej rodinných domů a bytů v Berouně a okolíVYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Praha nabízí skvělé pracovní příležitosti. A město Beroun? Rodinné domy a byty na prodej s atmosférou, dýchající bohatou historií a přírodou. Rezidenční projekty poblíž města Beroun přináší kvalitní byty a rodinné domy na prodej s propojením všeho, co od domova provoněného přírodou čekáte. 

Jedinečná lokalita Středočeského kraje

Bydlení na soutoku dvou řek je obklopeno Křivoklátskem a Českým krasem. Chráněná krajinná oblast Křivoklátsko nabízí jedinečné turistické trasy vhodné pro rodinné výlety. Vydejte se naučnými stezkami, vystoupejte na rozhledny a užívejte si jedinečný výhled. Chráněná krajinná oblast Český kras nemá v názvu kras jen tak pro nic. Český kras vás uchvátí svou krajinou, malebnou vesničkou Svatý Jan pod Skalou i údolím Berounky. Na půvabnou krajinu se jednoduše nebudete moci vynadívat. 

Prodej domů a bytů Beroun

Nové moderní byty a rodinné domy na prodej ve městě Beroun vám kromě maximálního komfortu v každém detailu nabízí sportovní vyžití v podobě golfu, aquaparku či koupaliště. Samozřejmostí jsou obchody, mateřské, základní i střední školy, či nemocnice. Beroun je tedy ideálním místem, jak pro pracovní, tak i pro rodinný život. Během pouhých 20 minut cesty autem se dostanete na stanici pražského metra, pokud zvolíte autobus či vlak, budete v jádru velkoměsta během 40 minut. 

Exkluzivní bydlení za Prahou 

Hlavními pilíři bytů a rodinných domů na prodej v Berouně jsou kvalita, design a pohodlí. Záleží jen na vás, zda dáte přednost jednomu z moderních rodinných domů, nebo najdete komfortní byt svých snů v jednom z pěti menších bytových domů. Pokud hledáte klidné místo zasazené do malebné přírody, jež přináší dokonalý komfort 21. století, našli jste jej. S přírodou vás spojí nejen magické okolí, ale také možnost teras i zahrad u domů a bytů, určených k relaxaci. Spojte práci a zábavu. Zvolte bydlení ve městě Beroun, které nabízí vše, od ticha a kouzla přírody, po veškerou občanskou vybavenost. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat, jsme tu od toho, abychom naplnili vaše představy o bydlení.

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUZIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej domu 5+kk 179 m2

Beroun, Vysoký Újezd, Jana Kreisla

15.680.000 Kč Prodej domu 5+kk

Prodej domu 4+kk 163 m2

Beroun, Vysoký Újezd, Jana Kreisla

17.283.500 Kč Prodej domu 4+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.