homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Odhad tržní ceny nemovitosti, bytu nebo domuVYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Chcete prodat svou nemovitost, byt, dům nebo pozemek, případně kancelářský či obchodní prostor, ale nevíte odhadnout jeho tržní cenu? Využijte služeb realitní kanceláře Homeland se sídlem v Praze zaměřené na nejluxusnější nemovitosti v Praze a okolí. V rámci prodeje nemovitostí, domů a bytů nabízíme taky kompletní asistenci a profesionální služby, jako je odhad tržní ceny nemovitosti, profesionální marketing a kompletní právní servis.

Pomoc s odhadem tržní ceny bytu nebo domu

Naše realitní kancelář Homeland se sídlem v Praze v lokalitě Praha 1, nabízí luxusní nemovitosti, byty, domy, pozemky a kancelářské či obchodní prostory na prodej či k pronájmu v Praze a okolí. Pokud prodáváte svoji nemovitost, byt, luxusní penthouse či dům jak v Praze, tak v jejím okolí, neváhejte nás kontaktovat. Zařídíme pro vás profesionální odhad tržní ceny vaší nemovitosti, bytu nebo domu na základě porovnání kupních cen z listin katastru nemovitostí s aktuálními daty v rámci celé České republiky. Využijte naše profesionální služby zaměřené na odhad tržní ceny nemovitosti. Pokud budete s naši práci spokojeni, rádi vám následně pomůžeme s prodejem nemovitosti, jež díky profesionálnímu marketingu a prezentaci dotáhneme do úspěšného konce přesně podle vašich požadavků.

Kvalitní odhad tržní ceny nemovitosti je základ úspěšného prodeje

Praha patří mezi nejprestižnější developerské lokality v České republice. Realitní trh je přitom velice turbulentní a je náročné vyznat se v něm a v aktuálně panujících tržních cenách nemovitostí. Proto pokud prodáváte vaši nemovitost, nejlepší je svěřit se do rukou profesionálů, a to nejen se samotným prodejem, ale i s odhadem tržní ceny nemovitosti. Je třeba vnímat rozdíl mezi pořizovací cenou nemovitosti a její aktuální tržní cenou. Je nutností vyhotovit kvalitní odhad aktuální tržní ceny nemovitosti, pokud se chcete vyhnout prodeji pod cenu, nebo mít s prodejem problém z důvodu ocenění nad aktuální tržní cenu. Ve společnosti Homeland vám na základě našeho bohatého know-how vyhotovíme kvalitní odhad tržní ceny nemovitosti, díky kterému bez problémů prodáme vaši nemovitost, byt nebo dům.

Chcete prodat byt či dům? Ozvěte se nám

Realitní specialisté realitní kanceláře Homeland v Praze disponují zkušenostmi i know-how. Naše know-how i osvědčené postupy práce zajišťují mimořádnou kvalitu služeb, mezi které patří i kvalitní odhad tržních cen nemovitostí. Naše práce je spojením hledání ideálního řešení pro naše klienty, inovativního přístupu k prodeji nemovitostí i individuálního přístupu. Zaměřujeme se na komplexní realitní služby vysoké kvality. Budeme při vás stát po celou dobu procesu tak, abyste došli k vytouženému cíli, ať už se jedná o prodej, pronájem či koupi nemovitosti. Naše realitní kancelář v Praze vás provede světem luxusních nemovitostí, kdykoliv se na nás můžete obrátit.

Doporučujeme z naší nabídky

Vybrané nemovitosti.

EXKLUZIVNÍ NEMOVITOSTI

Prodej bytu 5+kk 196 m2

La Alcaidesa

13.038.000 Kč Prodej bytu 5+kk

Prodej bytu 4+kk 125 m2

La Alcaidesa

7.872.000 Kč Prodej bytu 4+kk

Prodej bytu 3+kk 109 m2

La Alcaidesa

9.225.000 Kč Prodej bytu 3+kk
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.