homeland logo homeland symbol homeland text
ZAVŘÍT MENU

Objevte kouzlo Mijas Costa, ideální realitní destinace pro koupi nemovitosti, bytu nebo domu u moře v jižním ŠpanělskuVYHLEDAT NEMOVITOST VYHLEDAT NEMOVITOST
<?$item->getImageAlt()?>Hledáte klidnou, ale přesto životem pulzující destinaci pro svůj druhý domov u moře? Mijas Costa, pobřežní oblast města Mijas, nabízí dokonalou kombinaci života na pobřeží Středozemního moře a uvolněného životního stylu.

Se svým centrem La Cala de Mijas se stal tento region oblíbeným mezi investory do nemovitostí a těmi, kteří hledají klidné útočiště. Zde je několik důvodů, proč by Mijas Costa mělo být na vrcholu vašeho seznamu při zvažování koupi nového domu nebo bytu ve Španělsku.

Zažijte život v středomoří v ruchu ulic i v tichu předměstí

La Cala de Mijas je srdcem Mijas Costa. Najdete zde okouzlující směs tradiční španělské kultury a moderního životního stylu. Tato oblast je známá svými krásnými plážemi, živými promenádami a malebnými bílými budovami, tradičními pro architekturu Andalusie a jižního Španělska.

Mijas Costa je zároveň splněným snem golfových nadšenců. Je totiž domovem golfového klubu Chaparral Golf Club, prestižního 18-jamkového hřiště obklopeného luxusními vilami a rodinnými domy. Tyto nemovitosti nabízejí maximální pohodlí pro milovníky golfu, s hřištěm jen pár minut chůze od pláže. Investice do vily či domu poblíž golfového klubu Chaparral zajišťuje nejen fantastický životní styl, ale také potenciální příjem z pronájmu od kolegů golfových nadšenců hledajících prázdninové útočiště.

Není potřeba opomenout ani největší část Mijas Costa, Las Lagunas de Mijas, jenž přímo sousedí s populárním letoviskem Fuengirola. Díky své rušné městské atmosféře je ideálním útočištěm pro každého, kdo místo klidné rodinné oblasti v obležení vil a domů hledá spíše ulice plné ruchu a života. Ať už hledáte útulný byt, rodinný dům nebo prostornou vilu obklopenou tichem, Mijas Costa v jižním Španělsku nabízí rozmanitou škálu nemovitostí, které vyhovují všem preferencím a rozpočtům.

Životní styl klidu a pohody se skvělou dostupností

Mijas Costa, tak jako celé jižní Španělsko, nabízí neopakovatelnou atmosféru a život v oáze pohody obklopené nádhernými pískovými plážemi na místě, kde léto nikdy nekončí. Podnebí zabezpečující 320 slunečných dnů v roce a i v zimních měsících příjemných 15 stupňů nad nulou učaruje každému. Ať už dáváte přednost lenošení na písečných plážích, prozkoumávání malebných turistických stezek, sportovním aktivitám od golfu po jachting nebo stolování pod širým nebem v místních restauracích s čerstvými mořskými plody, v Mijas Costa si přijdete na své.

Dostupnost Mijas Costa přidává na jeho přitažlivosti jako realitní destinace. Tato oblast je dobře propojená, mezinárodní letiště v Malaze je vzdáleno necelou půlhodinu jízdy autem. Majitelé bytů a domů v této půvabné části Costa del Sol tak mohou snadno cestovat do všech koutů Evropy včetně pravidelných přímých letů do Prahy nebo Vídně.

Investiční potenciál bytů a domů jižního Španělska

Stejně jako zbytek jižního Španělska nabízí také Mijas Costa vynikající investiční potenciál bytů a domů. Popularita regionu mezi turisty zajišťuje stálou poptávku po nemovitostech k pronájmu. Zakoupením bytu nebo domu v Mijas Costa můžete těžit z této poptávky, nabízet svou nemovitost jako rekreační pronájem a zabezpečit si tak stabilní pasivní příjem.

Závěrem lze říci, že Mijas Costa se všemi svými oblastmi, od La Cala de Mijas přes Chaparral až po Las Lagunas je skrytým klenotem na pobřeží Costa del Sol a nabízí klidný, ale aktivní životní styl. Ať už hledáte klidné útočiště, golfový ráj nebo výhodnou investici, tento region Španělska má pro každého něco. Díky své poloze na pobřeží Středozemního moře, rozmanité škále nemovitostí a slibnému investičnímu potenciálu je Mijas Costa vynikající volbou pro ty, kteří chtějí investovat do nemovitostí ve Španělsku.

Pro kompletní nabídku nemovitostí v jižním Španělsku nás neváhejte kontaktovat, nebo navštivte naše webové stránky homelandmarbella.cz. Naše kompletní nabídka zahrnuje přes dvě stě projektů a k výběru z více než 10 000 nemovitostí.
Kontaktujte nás

Kontaktujte nás +420 731 544 904

Prvotřídní služby a marketing pro prodej a pronájem prémiových nemovitostí a developerských projektů. Spoléháme na kreativitu, inovaci, odvážnost a optimismus. Art of Business. Měníme zavedené. Posouváme hranice.

KONTAKTY

Homeland.cz s.r.o.
Národní 135/14 (DRN)
110 00 Praha 1 - Nové Město

IČ    04466179
DIČ    CZ04466179

Nové nemovitosti na Váš e-mail

Přihlaste se k odběru.