Kancelářské prostory

Praha 1 - Nové Město - Národní

4

Patro

 242 m2

Celková plocha

Ano

Parking

B

PENB

 

Cena za služby (m2)

706.320 Kč

Měsíční nájemné

Exkluzivní kancelářské prostory k pronájmu v pátém podlaží moderní polyfunkční budovy DRN. Prostorná kancelář ve čtvrtém podlaží budovy poskytuje dostatek místa a komfortu pro 98 lidí. Standardy zahrnují veškeré potřebné vybavení, zasedací místnosti, vysokorychlostní Wi-Fi, speciální odhlučněné místnosti pro telefonování, zařízené kuchyňky a lounge sdílené prostory, recepce, parkování v podzemních garážích a střešní terasu se zelení a panoramatickým výhledem na Pražský hrad, Národní divadlo a Petřín.

Budova vznikla spojením novostavby a zrekonstruovaného barokního Schönkirchovského paláce z roku 1734. Při rekonstrukci paláce byly zachovány cenné historické prvky a malby. Způsob restaurování hlavní architekt autor DRNu Stanislav Fiala a hlavní restaurátor Martin Pavala pojmenoval termínem „restaurátorský brutalismus“. Dominantou nádvoří je navržený impozantní strom vyrobený ze zapečeného nerezu. Ze stejného materiálu je vyrobena sekundární fasáda vizuálně spojující Schönkirchovský palác a DRN.

Vynikající dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou, pár minut chůze od stanice metra Národní třída a dvou tramvajových zastávek. Václavské náměstí a Staré Město jsou vzdálené méně než 8 minut cesty, břeh Vltavy jen pár kroků. V přízemí objektu se nachází kavárna a italská restaurace, v blízkém okolí mnoho dalších restaurací, barů, obchodů a kulturního vyžití.

Pro kompletní informace o všech volných kancelářích nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Zabezpečovací systém
Terasa
Výtah
Klimatizace
Restaurace
Bar
Recepce
Ostraha
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Jan Křiváček

CEO
+420 603 404 650
+420 731 544 904
krivacek@homeland.cz