Kancelářské prostory

Praha 1 - Nové Město - Na Poříčí

3

Patro

 491 m2

Celková plocha

Ano

Parking

C

PENB

126 Kč

Cena za služby (m2)

246.640 Kč

Měsíční nájemné

Exkluzivní a reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu na prestižní adrese přímo v centru Prahy, ve čtvrtém podlaží moderní multifunkční budovy Palladium. Prostorná kancelář disponuje plochou 491 m2. Standardy zahrnují veškeré potřebné vybavení, zasedací místnosti, WiFi připojení, zařízené kuchyňky, terasu, recepci a parkování v podzemních garážích. Nespornou výhodou je taky přímý přístup do pětipatrového nákupního centra.

Samotný komplex disponuje celkovou plochou 115 000 m2 a nabízí více než 180 obchodů, fitness, banky, kavárny, restaurace specializující se na kuchyně z celého světa. Původ budovy ve stylu, jaký známe dnes, sahá do 18. století, kdy sloužila jako kasárny. Historie daného místa však začíná v dávnější minulosti, během výstavby moderní podoby interiéru nákupního centra byly odhaleny základy staveb již z 12. století. V roce 1636 zde byl založen klášter sv. Jozefa, který stojí vedle Palladia dodnes.

Vynikající dopravní dostupnost městskou hromadnou dopravou, vchod do budovy leží přímo vedle tramvajové a autobusové zastávky a stanice metra Náměstí Republiky. Václavské náměstí, Masarykovo nádraží, Staroměstské náměstí, Florenc či Dlouhá třída jsou vzdálené necelých deset minut chůze. V blízkém okolí se kromě přilehlého nákupního centra nachází mnoho dalších restaurací, barů, obchodů a kulturního vyžití.

Garáž
Zabezpečovací systém
Terasa
Výtah
Klimatizace
Restaurace
Bar
Recepce
Ostraha
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland Czech s.r.o.

+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz