Kancelářské prostory

Praha 8 - Libeň - Voctářova

1

Patro

 480 m2

Celková plocha

Ne

Parking

B

PENB

75 Kč

Cena za služby (m2)

Cena na vyžádání

Kancelářské prostory k pronájmu v 1. patře administrativního komplexu, který vznikl spojením tří budov, v Praze Libni na místě průmyslové zóny. Komplex se nachází v blízkosti Libeňského mostu, jen pár kroků od stanice metra Palmovka. Tento pohodlný přístup k veřejné dopravě a spojení na dálnici D8 a Pražský vnitřní okruh jsou hlavními výhodami komplexu.

Budova 4 se vyznačuje otevřeným přízemním patrem sousedícím s parkem vedle Libeňského mostu. Budova má 13 854 m2 kancelářských prostor a 148 parkovacích míst. Ateliér Aulík Fišer, který komplex navrhl, odborně zkombinoval otevřené prostory s uzavřenými kancelářemi v interiéru. Světlé atrium a střešní terasa se zahradou jsou hlavními výhodami, které si můžete v budově vychutnat. Budova 3 nabízí nájemcům 9 737 m2 prostoru, více než sto parkovacích míst a dvě střešní terasy. Spojením mezi oběma budovami je přízemní budova Depo s atypickou střechou, která sloužila na začátku minulého století jako strojní montážní závod v průmyslovém komplexu. Dnes je historickou památkou a místem pro pořádání společenských akcí a část haly slouží jako jídelna pro nájemce.

Vybavení: klimatizace, venkovní žaluzie, úschovna kol, kavárna, jídelna, kamerový systém, podzemní parkování, nabíjecí stanice pro eletromobily, výtah, wifi, bezbariérový přístup, recepce, ostraha.

Garáž
Výtah
Venkovní žaluzie
Klimatizace
Restaurace
Bar
Recepce
Ostraha
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland Czech s.r.o.

+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz