Rodinný dům 5+kk

Horní Bezděkov - Pod Křížkem

798 m2

Plocha pozemku

115 m2

Užitná plocha

685 m2

Zahrada

Ano

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Útulný, precizně dokončený, rodinný dům o dispozici 5+kk v klidném prostředí obce  Horní Bezděkov, nedaleko Prahy, nabízí celkovou podlahovou plochu 115 m2, garáž 26 m2 a zahradu 685 m2. Na jižní straně pozemku zahrady je citlivě zasazený vyhřívaný bazén se zastřešením. Na severní straně stojí samostatná garáž přístupná po příjezdové cestě, která je zpevněná zámkovou dlažbou a nabízí možnost dalšího parkovacího stání. O zavlažovaný trávník zahrady se stará automatická robotická sekačka.

V prvním podlaží se nachází vstupní hala se šatnou, samostatná toaleta s umyvadlem, technická místnost s plynovým kotlem, pracovna prosvětlená francouzským oknem a obývací pokoj s krbem, kuchyňským koutem a jídelním prostorem s přístupem na terasu. V patře je umístěna hlavní ložnice s balkonem a další 2 ložnice. Komfort noční zóny doplňuje prostorná koupelna s rohovou vanou, samostatným sprchovým koutem, toaletou a dvojumyvadlem. 

Standardy zahrnují alarm s kamerovým systém, plynový kotel, dřevěná eurookna s izolačním dvojsklem, vnitřní rolety, dubové dřevěné podlahy, masivní dřevěné schodiště a interiérové dveře, vybavenou kuchyňskou linku včetně vestavěných spotřebičů, krb STUV a klimatizaci v každé místnosti. 

Obec Horní Bezděkov se nachází v bezprostřední blízkosti CHKO Křivoklátsko a přírodního parku Povodí Kačák. V obci fungují 2 obchody, tenisové kurty, hřiště na volejbal a nohejbal, hostinec, velkoplošné dětské hřiště včetně plochy pro skateboarding a golfové hřiště Botanica Golf s dalším sportovním zázemím (venkovní bazén, sauna, privátní whirlpool, kosmetický salon, masáže, lanové centrum, projížďky na koních, tenis, golf, adventure golf). Rychlá dostupnost do Prahy, na letiště a do obce Unhošť s ostatní občanskou vybaveností (ZŠ, lékař, lékárna, pošta).

Krb
Garáž
Zabezpečovací systém
Terasa
Venkovní bazén
Zahrada
Zavlažovací systém
Klimatizace
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz