Rodinný dům 5+kk

Praha 5 - Jinonice - Na Hutmance

147 m2

Plocha pozemku

191 m2

Užitná plocha

46 m2

Zahrada

29 m2

Terasa

2

Parking

B

PENB

19.850.000 Kč

Cena

Vzdušný moderní rodinný dům s dispozicí 5+kk ležící v klidné vilové části pražských Jinonic na okraji chráněného území lesoparku Košíře-Motol. Spojuje v sobě výhody bydlení v rušné metropoli s poklidnou atmosférou života na předměstí plném zeleně. Součástí domu je vlastní zahrada s venkovním parkovacím stáním o rozloze 42 m2 a dvě terasy, jedna v zadní části domu a druhá s výhledem na okolí v nejvyšším podlaží.

První podlaží tvoří garáž nabízející další parkovací stání s přímím přístupem do domu, zádveří, chodba, technická místnost, samostatná toaleta a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ve druhém podlaží se nachází hala, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dva menší pokoje, samostatná koupelna, toaleta a pracovna. Nejvyšší patro je dodáváno jako velký otevřený prostor, který lze využít jako čtvrtou ložnici, hernu pro děti či pracovnu. Má však zabudovanou také přípravu pro další koupelnu či kuchyň.

Výhodou domu je variabilita vnitřních prostor. Dům může být upraven tak, že se z obývacího pokoje v přízemí stane garsoniéra, do prvního patra se přesune obývací prostor s kuchyňským koutem a ložnice se dle potřeby rozprostřou na obě patra. Mezi další přednosti patří dostatek přirozeného denního světla zabezpečeného francouzskými okny v pokojích a vysoký standard vybavení. Dům je zděný a akusticky oddělený od dalších řadových domů. Standardní vybavení zahrnuje dřevěné podlahy, zařizovací předměty, obklady a dlažby od firmy Villeroy & Boch, bezpečnostní vstupní dveře, venkovní žaluzie, automatickou pojezdovou bránu nebo přípravu pro klimatizaci.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, 15 minut jízdy autem do centra Prahy a 8 minut od Městského okruhu. Několik autobusových zastávek, stanice metra B – Jinonice a železniční stanice Jinonice jsou vzdálené jen pár minut chůze. V okolí naleznete také množství obchodů a služeb, lékařské ordinace, poštu, mateřskou a základní školu, restaurace a řadu indoorového a outdoorového vyžití.

Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Terasa
Zahrada
Venkovní žaluzie

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz