Rodinný dům 5+kk (A26)

Strančice - Strančice - Na Výsluní

160 m2

Plocha pozemku

138 m2

Užitná plocha

72 m2

Zahrada

22 m2

Terasa

2

Parking

B

PENB

Cena na vyžádání

Vzdušný moderní rodinný dům je součástí prémiového projektu Na Výsluní v malebné obci Strančice, v srdci Středočeské krajiny. Dům poskytuje to nejlepší pro klidný rodinný život na venkově, dvacet šest kilometrů jihovýchodně od centra Prahy a šest kilometrů jižně od města Říčany. Součástí každého domu je zahrada s rozlohou od 80 do 130 m2 s terasou a zahradním domkem s přístupem do privátního parku s dětským hřištěm. 

Přízemí tvoří prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem propojený francouzskými okny se zahradou. Dále pracovna, toaleta a technická místnost. V patře se nachází hlavní ložnice s průchozí šatnou, dva pokoje a dvě koupelny tvořené velkoformátovými keramickými obklady se vzorem přírodního kamene. Pokoje jsou projektované s ohledem na sluneční cyklus a jednoduchými tvary nábytku. Samozřejmostí je prémiový design a vysoká kvalita všech použitých materiálů. 

Standardy zahrnují noční podsvícení schodiště a koupelen. Součástí domu jsou dvě parkovací stání před domem s přípravou nabíjecích stanic pro elektromobily, střešních solárních kolektorů pro ohřev teplé vody a chytrou domácnost Loxon. Nechybí ani rekuperační jednotka, která výrazně sníží spotřebu energií. 

Vynikající dostupnost autem, 5 minut na D1, 9 minut na Pražský okruh, 10 minut do Říčan, 20 minut do centra Prahy. Z vlakového nádraží vzdáleného 7 minut chůze vyráží každých 30 minut spoj do centra Prahy.

Ceny rodinných domů od 9,1 mil. Kč. Termín dokončení je plánovaný na prosinec 2021. Pro kompletní informace o projektu a všech volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat. 

Garáž
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz