Rodinný dům 4+kk

Praha 4 - Modřany - Dolnocholupická

240 m2

Plocha pozemku

158 m2

Užitná plocha

110 m2

Zahrada

Ano

Terasa

4

Parking

B

PENB

15.800.000 Kč

Cena

Moderní rodinný dům je součástí exkluzivního rezidenčního projektu Modřany Valley v klidné lokalitě na okraji Prahy 4, s výhledem na Modřanskou rokli a řeku Vltavu. Dům s dispozicí 4+kk poskytuje to nejlepší pro klidný rodinný život na předměstí plném zeleně jen 15 minut jízdy autem od centra. Součástí domu je zahrada o rozloze 110 m2 s terasou a garážové stání a sklep tvořící suterén.

První podlaží sestává z haly, toalety a prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jídelnou a přístupem na zahradu. V dalším patře se nachází hala, tři pokoje, koupelna a toaleta. Dům se může pochlubit skvělou světelností, vysokým standardem vybavení, tepelně-akustickými vlastnostmi, kvalitními technologiemi zařízení a splňuje energeticky úspornou náročnost třídy B. Dům navíc disponuje třemi venkovními parkovacími stáními a retenční nádrží na zachytávání dešťové vody k zalévání zahrady. Cena zahrnuje dokončení ve vysokém standardu, po dohodě je však možné jednotku koupit ve stavu white walls, tj. bez finálního dokončení povrchů a obkladů. Dům je zkolaudovaný a připravený okamžitě k nastěhování.

Skvělá občanská vybavenost a dostupnost, 15 minut jízdy autem od centra Prahy a 10 minut od Pražského okruhu a D1. Pár kroků od domu se nachází dvě autobusové zastávky, v docházkové vzdálenosti zastávka tramvaje, vlakové nádraží, několik škol a centrum Modřan s kompletní občanskou vybaveností. Valley Modřany jsou skvělou volbou pro rodiny, ale i jedince, kteří oceňují spojení velkoměsta a přilehlé přírody. Modřanská rokle, park Třešňovka a nábřeží Vltavy poskytují dostatek možností na aktivní trávení volného času. Kousek odtud se vine oblíbená cyklostezka podél Vltavy, další sportovní vyžití nabízí blízké sportovní areály a golfový klub Hodkovičky.

Pro kompletní informace o projektu a volných domech nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Zahrada

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz