Barokní sídlo

Praha 6 - Vokovice - Ke dvoru

290 m2

Plocha pozemku

800 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

6

Parking

G

PENB

Cena na vyžádání

Původní barokní historická budova ze 17. století dnes představuje jedinečnou investiční příležitost pro ty, kdo dokáží ocenit skutečnou hodnotu. Reprezentativní nemovitost s velkorysými rozměry nabízí důstojné sídlo vhodné k vícegeneračnímu bydlení i podnikatelským účelům. Místo na rozhraní města a přírodního parku, kde se potkává historie s moderním bydlením v pěším dosahu metra, tramvajových linek a dálkových spojů. 

Exkluzivní vila na prestižní adrese s pěti nově vytvořenými samostatnými apartmány ve třech patrech, ve velikostech od 67 m2 do 134 m2, je součástí komplexu zahrnujícího starý panský dvůr i moderní obytné budovy navržené tak, aby s historickou částí tvořily jedinečný harmonický celek. Budovu a všechny apartmány charakterizuje nekompromisní důraz na kvalitu všech jejich aspektů. Od precizně zpracovaných oken v původní podobě, přes dokonale citlivou rekonstrukci je zřejmé, že se jedná o skutečně prémiové moderní bydlení. Použití špičkových materiálů, nadstandardní zpracování i pečlivý výběr všech prvků jsou samozřejmostí.

Bydlení v dokonalém komfortu s přírodou na dosah se nachází v klidné čtvrti Vokovice spadající pod šestou pražskou část a maximálně těží ze své pozice na rozhraní města a přírodního parku. Na jedné straně je centrum metropole dosažitelné městskou hromadnou dopravou do 15 minut (na metro, tramvaj i vlak to není déle než 5 minut), na straně druhé se člověk již po několika krocích ocitá v přírodní rezervaci Divoká Šárka a může naplno využít její možnosti v oblasti relaxace a sportovního vyžití. Tato adresa však dokáže nabídnout mnohem více než jen nádherné okolí plné zeleně. Je skvělým místem pro život díky výbornému dopravnímu spojení, blízkosti letiště, nákupních center a prestižních mezinárodních škol. Nedaleko se nachází golfové hřiště, tenisové kurty, fitness centrum a vodní nádrž Džbán vybízející ke koupání i vodním sportům.

Velkorysý prostor: 800 m2 podlahové plochy, 290 m2 pozemku, 5 bytových ateliérů, 3 podlaží, 24/7 recepce, 6 míst podzemního parkování, 2 sklepy.

Garáž
Sklep
Recepce

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland Czech s.r.o.

+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz