Rodinný dům 4+1

Praha 6 - Ruzyně - Mladčina

1277 m2

Plocha pozemku

154 m2

Užitná plocha

1120 m2

Zahrada

10 m2

Terasa

2

Parking

G

PENB

Cena na vyžádání

Dvoupodlažní rodinný dům se zahradou ležící ve vilové čtvrti v tiché a klidné okrajové části hlavního města Praha-Ruzyně, na okraji chráněného území městského lesoparku Divoká Šárka. Prostorný dům s nadstandardně velkou zahradou o ploše 1120 m2 v sobě spojuje výhody bydlení v rušné metropoli s poklidnou atmosférou rodinného života na předměstí plném zeleně. Součástí je rovněž zahradní domek, garážové a venkovní parkovací stání a zabudovaný podzemní závlahový systém zahrady.

První podlaží domu je tvořeno zádveřím, ze kterého se dostanete do předsíně se schodištěm, kuchyně, vzdušné a prosvětlené jídelny a prostorného obývacího pokoje s krbem. Součástí přízemí je rovněž komora, samostatná toaleta pro hosty a neprůchozí vytápěná garáž. Na zahradu plnou vzrostlé a udržované zeleně se dostanete buďto přes zádveří, nebo přes obývací pokoj s přímím přístupem na zahradní terasu. Schodiště vedoucí do druhého podlaží vás dovede do předsíně, ze které je přístup do pracovny, koupelny, dětského pokoje a hlavní ložnice s vlastním balkonem. Dům disponuje taky sklepem a dílnou, které se nacházejí v suterénu.

Dům byl postaven v roce 1975, v posledních 15 letech však prošel několika renovacemi a úpravami, jako nanesení nové fasády, rekonstrukce plotu, výměna oken a měděných okapů či vybudování nové terasy s betonovou dlažbou. Standardy vybavení domu zahrnují dřevěná eurookna, bukové lakované parkety ve většině místností a odolnou PVC podlahu s elegantním dřevěným vzorem, kuchyňské spotřebiče značky Miele a vytápění plynovým kotlem německé značky Junkers.

Výborná dostupnost, v okolí naleznete několik autobusových a tramvajových zastávek, vlakové nádraží Praha-Ruzyně a ve vzdálenosti necelých 10 minut také dvě stanice metra linky A, Petříny a Nádraží Veleslavín. Pražský okruh je vzdálený 3 minuty jízdy autem, letiště Václava Havla 10 minut a centrum města 20 minut. Městskou hromadnou dopravou se do centra dostanete za půl hodiny. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost, školy a školky (včetně prestižní Prague British International School), úřady, obchody, restaurace a lékařské ordinace. Milovníci přírody ocení blízkost parků Divoká Šárka, Obora Hvězda a dějiště významné historické bitvy Bílá Hora.

Krb
Sklep
Terasa
Zahrada
Zavlažovací systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz