Rodinný dům 6+kk

Praha 9 - Kyje - Podedvorská

649 m2

Plocha pozemku

486 m2

Užitná plocha

500 m2

Zahrada

115 m2

Terasa

3

Parking

D

PENB

Cena na vyžádání

Luxusní, nákladně vybavený třípodlažní rodinný dům postaven v historickém stylu s využitím dřeva a kamene, který kombinuje středověký design s líbivými moderními prvky. Nemovitost se nachází v poklidné rezidenční čtvrti plné zeleně Praha- Kyje. Velkorysá užitná plocha domu 371 m2 a flexibilní možnost změny dispozice ložnic vytváří ideální podmínky pro rodinný život i vícegenerační bydlení. Součástí pozemku je nádherná zahrada skrze terasu propojená se spodním podlažím domu, garáž a dvě venkovní parkovací stání. Rozloha zahrady je 500 m2.

První podlaží tvoří ložnice, prostorná šatna, koupelna s WC, dvě technické místnosti a chodba. Zbytek podlaží zabírá pracovna se zimní zahradou a přístupem na terasu, vstup do sklepa a vnitřní bazén se saunou. Standardy zahrnují unikátní zpracování jednotlivých prvků s využitím mědi a masivu zdůrazňujících luxus a kvalitu. V prvním patře naleznete otevřený obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, jídelnou a terasu. Jednoduchou změnou dispozice lze z jídelny vytvořit dvě samostatné ložnice. Eleganci pokoje dotváří na míru zhotovený 360° otočný krb. Nejvyššímu patru dominuje hlavní otevřená ložnice s krbem, vlastní koupelnou a terasou. Celková plocha všech tří teras tvoří 115 m2.

Život na okraji metropole v soukromí s rychlou dostupností do centra. V blízkosti domu se rovněž nachází několik zastávek městské hromadné dopravy a vlaková stanice Praha-Kyje. Nechybí plná občanská vybavenost, v okolí naleznete mateřskou i základní školu, obchody a polikliniku. Kyjský rybník a rozhledna Doubravka na místním kopci Horka jsou jako stvořené pro trávení volného času v přírodě.

Pro kompletní informace nás neváhejte kontaktovat.

Krb
Garáž
Sklep
Terasa
Zahrada
Vnitřní bazén
Sauna

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz