Byt 5+kk

Praha 1 - Josefov - Pařížská

177 m2

Užitná plocha

21 m2

Terasa

Ano

Parking

D

PENB

100.000 Kč

Měsíční nájemné

Exkluzivní částečně vybavený prostorný mezonetový byt se střešní terasou 21 m2 k pronájmu se nachází v 7.- 9. podlaží historického činžovního domu s výtahem, po kompletní nákladné rekonstrukci. Byt nabízí úžasné výhledy a exkluzivní bydlení na prestižní adrese Pařížské třídy, lemované vzrostlými stromy, v bezprostřední blízkosti Staronové synagogy a historických a kulturních památek.  

Interiér tvoří velkorysý obývací pokoj s jídelnou a kuchyní, hlavní ložnice a další 4 ložnice, každá s vlastní en-suite koupelnou. Samozřejmostí je nadstandardní a moderní vybavení, luxusní design, klimatizace, vysoké stropy, vestavěné skříně, dřevěné parkety a dostatek úložných prostorů. Garážové stání lze pronajmout v hotelu pár kroků od domu. Měsíční poplatky za společné domovní služby 12.000 Kč + elektřina. 

Atraktivní strategická poloha v samém srdci Prahy, na hlavním nákupním bulváru s butikovými luxusními značkami, kousek od Staroměstského náměstí, Rudolfina či nábřeží Vltavy. V dosahu velké množství kvalitních restaurací, barů a kaváren. Místo je snadno dostupné metrem i tramvají. 

Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz