Byt 4+kk

Praha 3 - Vinohrady - Laubova

273 m2

Užitná plocha

194 m2

Terasa

Ano

Parking

D

PENB

100.000 Kč

Měsíční nájemné

Vysoce komfortní klimatizovaný, nezařízený, mezonetový byt se 3 terasami k pronájmu se nachází v atraktivní a klidné části Vinohrad, v 6. podlaží historického činžovního domu s výtahem po kompletní rekonstrukci. 

Prostorný byt nabízí v horním patře celkem 3 ložnice se 2 koupelnami. Ve spodním patře se nachází prostorný velkorysý obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a závěsným krbem se vstupem na terasu. Součástí kvalitního vybavení jsou dřevěné podlahy, bezpečnostní vstupní dveře, kompletní kuchyně s vestavnými spotřebiči zn Milele, pračka, sušička, klimatizace, velkoformátová ateliérová okna. K dispozici je za poplatek možnost pronájmu 2 garážových parkovacích stání. Měsíční záloha na společné domovní služby a energie 13.000 Kč.

Atraktivní lokalita se rozkládá v těsné blízkosti náměstí Jiřího z Poděbrad v docházkové vzdálenosti Riegrových sadů, vzdálených jen několik kroků od rezidence. Lokalita kromě veškeré občanské vybavenosti nabízí také skvělé dopravní spojení v bezprostřední blízkosti linek metra a tramvaje. 

Krb
Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland Czech s.r.o.

+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz