Byt 4+kk

Praha 3 - Vinohrady - Laubova

161 m2

Užitná plocha

2 m2

Terasa

Ano

Parking

G

PENB

124.800 Kč

Měsíční nájemné

Nadstandardní byt s dispozicí 4+kk v exkluzivní lokalitě pražských Vinohrad v sobě spojuje noblesu zrekonstruované secesní budovy a komfort moderního života v centru metropole. Elegantní byt v pátém podlaží domu s výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad nabízí příjemné bydlení ve vysokém standardu a nezaměnitelnou atmosféru vyhledávané historické městské části.

Byt o užitné ploše 161 m2 tvoří vzdušný obývací pokoj s přístupem na terasu, jídelním prostorem a plně zařízeným kuchyňským koutem, tři slunné ložnice, z nichž jedna disponuje en-suite koupelnou, chodba, společná koupelna a samostatná toaleta pro hosty, která slouží zároveň jako technická místnost. Terasa s rozlohou 2 m2 skýtá výhled na náměstí obklopené půvabnými secesními domy, uprostřed kterého leží kostel Nejsvětějšího Srdce Páně. Standardy zahrnují vysokou kvalitu materiálů a zpracování, dřevěné dubové podlahy a nová okna s dvouvrstvým sklem. Byt navíc disponuje klimatizací, vestavěnými skříněmi, pračkou, sušičkou a vlastní vinotékou. Kormě kuchyně a koupelny je byt nabízen nezařízený, za vyšší nájemné ho však lze dozařídit. Součástí ceny nájmu je i jedno parkovací stání, další je k dispozici k pronájmu za měsíční poplatek.

Lokalita širšího centra hlavního města sebou nese výbornou dostupnost a občanskou vybavenost. Jen pár kroků od domu se nachází stanice metra linky A – náměstí Jiřího z Poděbrad a několik tramvajových zastávek. V okolí naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet obchodů, barů, restaurací a kaváren. Pro trávení volného času se v blízkosti rovněž nachází řada parků, památek, dvě pravidelná farmářská tržiště a množství kin a divadel nabízí příležitosti kulturního vyžití.

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz