Byt 4+kk

Praha 8 - Kobylisy - Javorová

139 m2

Užitná plocha

14 m2

Terasa

350 m2

Zahrada

2

Parking

B

PENB

Rezervováno

Pronájem bytu s dispozicí 4+kk o celkové ploše 139 m2 v exkluzivním a moderním rezidenčním komplexu v ulici Javorová v městské části Praha 8 – Kobylisy. Součástí uzavřeného komplexu jsou recepce a podzemní parkovací stání. Byt ve 2. patře domu nabízí vstupní halu s vestavěnými úložnými prostory, šatnu, hlavní ložnici s koupelnou, další 2 ložnice, druhou koupelnu a obývací pokoj s kuchyní. Z obývacího pokoje i všech ložnic lze vstoupit do přilehlé zahrady o rozloze 350 m2. Součástí bytu jsou rovněž terasa o rozloze 14 m2, 2 garážová stání a sklep. Byt je kvalitně vybaven, nabízí moderní kuchyňskou linku se spotřebiči značky Miele, dubové podlahy, venkovní rolety a bezpečnostní vstupní dveře. Součástí vybavení je rovněž zahradní nábytek, gril, pračka a sušička. 

Výborná dostupnost a plná občanská vybavenost. Rezidenční komplex se nachází v klidné lokalitě v sousedství Ďáblického háje. V blízkosti leží stanice metra Ládví a autobusové zastávky pro pohodlné spojení s centrem města. V blízkém dosahu naleznete školy, školky, úřady, lékařské ordinace, obchodní centra, restaurace a bary. Lokalita je obklopena zelení, na procházky můžete chodit do zmiňovaného Ďáblického háje. 

Poplatky za společné služby a energie činí 8 000 Kč/ měsíc (zobrazená nabídka zahrnuje snížené nájemné v případě platby na prvních deset měsíců nájmu předem).   

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Zahrada
Výtah
Venkovní žaluzie

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz