Byt 4+kk

Praha 7 - Troja - Pod Salabkou

132 m2

Užitná plocha

10 m2

Terasa

Ano

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Slunný exkluzivní byt s velkorysým balkonem 10 m2 ve 2. podlaží funkcionalistické vily od renomovaného architektonického studia. Jižně orientovaný byt v bezprostřední blízkosti ZOO Praha nabízí krásný výhled na okolní rezidenční zástavbu. 

Interiér bytu tvoří prostorný obývací pokoj s plně vybavenou moderní kuchyňskou linkou s přístupem na balkon, hlavní ložnice s en-suite koupelnou (dvojumyvadlo, vana, toaleta, pračka), další 2 ložnice, koupelna (sprchový kout, toaleta, umyvadlo) a vstupní hala s chodbou. Jedinečnost a důraz na kvalitu najdete v každém detailu. Podlahy z běleného dubu, podlahové vytápění, hliníková okna, trezor, zabezpečovací kamerový systém, venkovní žaluzie, výtah, designové koupelny, důmyslně vyřešené úložné prostory a vestavěné skříně, prostorné sklepy a podzemní garažové stání. Každý z výše uvedených aspektů zanechají v budoucím majiteli pocit exkluzivity, luxusu a komfortu. Součástí zahrady je pro rezidenty a jejich ratolesti k dispozici dětské hřiště s houpačkami, trampolínou a pískovištěm. 

Vila se nachází v atraktivní klidné lokalitě v bezprostřední blízkosti ZOO Praha, Pražské botanické zahrady, Trojského zámku a vinic Sv. Kláry. Výborná dopravní dostupnost do centra Prahy a mezinárodní školy IPS v Nebušicích, 2 minuty chůze na MHD a cyklostezku kolem Vltavy. Cena zahrnuje 1 garážové a 1 venkovní parkovací stání v areálu domu. Poplatky za společné služby a spotřebu energií cca 10.000 Kč. 

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Zahrada
Výtah
Venkovní žaluzie
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz