Byt 3+kk

Praha 7 - Troja - Pod Havránkou

97 m2

Užitná plocha

11 m2

Terasa

2

Parking

C

PENB

40.000 Kč

Měsíční nájemné

Exkluzivní apartmán k pronájmu v malebné historické části pražské čtvrti Trója. Apartmán je součástí jedinečného rezidenčního projektu sousedícího s parkem barokního Trojského zámku a propojuje moderní přístup k bydlení s bohatou historií místa. Projekt nabízí celkem šest renovovaných historických a sedm citlivě navržených moderních budov. Srdcem projektu je zachované nádvoří renesančního dvorce. K maximálnímu komfortu obyvatel slouží vstupní brána se zabezpečením, nepřetržitá služba recepce, udržovaná zahrada, restaurace, společenská místnost a vstupní lobby.

Apartmán s terasou skýtající výhled na nádvoří se nachází v druhém podlaží nově postavené budovy. Je charakteristický vysokou kvalitou použitých materiálů a maximálním důrazem na komfort. Součástí je plně vybavená kuchyň, vestavěné skříně, dvě koupelny a toaleta pro hosty, zbytek apartmánu je prozatím nezařízený. Garážové parkovací stání a sklep o velikosti 7,2 m2 jsou zahrnuty v ceně pronájmu.

Lokalita situovaná na břehu Vltavy s vynikající dostupností autem 10 minut jízdy od centra Prahy disponuje veškerou občanskou vybaveností, zoologickou a botanickou zahradou a vinicemi svaté Kláry pro trávení volného času.

Pro kompletní informace nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům
Výtah
Restaurace
Recepce
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz