Byt 3+kk

Praha 3 - Vinohrady - náměstí Jiřího z Poděbrad

92 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

1

Parking

G

PENB

57.800 Kč

Měsíční nájemné

Nadstandardní byt s dispozicí 3+kk v exkluzivní lokalitě pražských Vinohrad v sobě spojuje noblesu zrekonstruované secesní budovy a komfort moderního života v centru metropole. Elegantní byt ve druhém podlaží domu s výhledem na náměstí Jiřího z Poděbrad nabízí příjemné bydlení ve vysokém standardu a nezaměnitelnou atmosféru vyhledávané historické městské části.

Byt o celkové užitné ploše 92 m2 tvoří vzdušný obývací pokoj s jídelním prostorem a zařízeným kuchyňským koutem, dvě prostorné ložnice s šatníky, chodba, dvě koupelny a samostatná toaleta pro hosty. Standardy zahrnují vysokou kvalitu materiálů a zpracování, dřevěné dubové podlahy a nová okna s dvouvrstvým sklem. Byt navíc disponuje klimatizací, vestavěnými skříněmi, pračkou, sušičkou a vlastní vinotékou. Kormě kuchyně a koupelny je byt nabízen nezařízený, za vyšší nájemné ho však lze dozařídit. Součástí ceny nájmu je i jedno garážové parkovací stání, další je k dispozici za měsíční poplatek 6050 Kč.

Lokalita širšího centra hlavního města sebou nese výbornou dostupnost a občanskou vybavenost. Jen pár kroků od domu se nachází stanice metra linky A – náměstí Jiřího z Poděbrad a několik tramvajových zastávek. V okolí naleznete školy, lékařské ordinace, úřady a nespočet obchodů, barů, restaurací a kaváren. Pro trávení volného času se v blízkosti rovněž nachází řada parků, památek, dvě pravidelná farmářská tržiště a množství kin a divadel nabízí příležitost ke kulturní vyžití.

Pro kompletní informace o projektu a volných bytových jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz