Byt 3+kk

Praha 5 - Jinonice - Butovická

81.1 m2

Užitná plocha

5.8 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Atraktivní nový mezonetový byt k pronájmu v rezidenčním projektu propojující moderní vzhled, funkčnost i dostatek zeleně. Byt se rozkládá ve třetím a čtvrtém nadzemním podlaží a nabízí podlahovou plochu 81,1 m2. Komfort bytu umocňuje jihozápadní terasa o rozloze 5,8 m2. Dominantou bytu ve třetím podlaží je velkorysý obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem se vstupem na terasu, dále vstupní hala, koupelna, samostatná toaleta a ložnice. V horním patře je situovaná ložnice a toaleta

Vybavení bytu bylo vybráno s ohledem na design, funkčnost i kvalitu. Mezi standardy bytu patří kvalitní podlahy Gerflor, dlažba a obklady La Ceramica, sanitární keramika Concept, podlahové vytápění, kvalitní interiérové dveře, venkovní žaluzie, plynový krb, klimatizace a TV. K dispozici společná zahrada a lobby, posilovna za 500 Kč/ měsíc, prádelna za 500 Kč/ měsíc, parkování v areálu za 1.100 Kč/ měsíc. Poplatky za domovní služby a energie 5.643 Kč.  

Komplex se nachází kousek od přírodního parku Prokopské údolí. Oblíbená lokalita se pyšní bohatou historií, klidným prostředím, dechberoucí krajinou, veškerou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra a na letiště Václava Havla. V docházkové vzdálenosti se nachází Galerie Butovice, sportoviště, základní škola, lékaři, stanice metra Jinonice a autobusová zastávka.

Vyzobrazené fotografie a vizualizace jsou pouze orientační a mohou se lišit od skutečnosti. 

Garáž
Zabezpečovací systém
Terasa
Venkovní žaluzie
Klimatizace
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz