Byt 3+kk

Praha 5 - Jinonice - Butovická

84.2 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

91 m2

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Atraktivní nový byt k pronájmu v rezidenčním projektu propojující moderní vzhled, funkčnost i dostatek zeleně. Byt se rozkládá v přízemí a nabízí podlahovou plochu 84,2 m2. Komfort bytu umocňují dvě předzahrádky o rozloze 82 m2 a 9 m2. Dominantou bytu je velkorysý obývací pokoj s kuchyní a jídelním prostorem se vstupem na předzahrádky. Interiér dále tvoří předsíň, hala, samostatná toaleta a koupelna. 

Vybavení bytu bylo vybráno s ohledem na design, funkčnost i kvalitu. Mezi standardy bytu patří kvalitní podlahy Gerflor, dlažba a obklady La Ceramica, sanitární keramika Concept, podlahové vytápění, kvalitní interiérové dveře, venkovní žaluzie a TV. K dispozici společná zahrada a lobby, posilovna za 500 Kč/ měsíc, prádelna za 500 Kč/ měsíc, parkování v areálu za 1.100 Kč/ měsíc. Poplatky za domovní služby a energie 5.522 Kč.  

Komplex se nachází kousek od přírodního parku Prokopské údolí. Oblíbená lokalita se pyšní bohatou historií, klidným prostředím, dechberoucí krajinou, veškerou občanskou vybaveností a rychlým spojením do centra a na letiště Václava Havla. V docházkové vzdálenosti se nachází Galerie Butovice, sportoviště, základní škola, lékaři, stanice metra Jinonice a autobusová zastávka.

Garáž
Zabezpečovací systém
Zahrada
Venkovní žaluzie
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz