Pozemek

Vysoký Újezd - V Necičkách

2735 m2

Plocha pozemku

3.200 Kč

Cena za m2

8.752.000 Kč

Cena

Bydlení v krásném prostředí v dynamicky se rozvíjející obci Vysoký Újezd na Berounsku, několik minut autem od Prahy. Příjemná klidná lokalita potěší nejen rodiny s dětmi, ale i rezidenty hledající aktivní odpočinek, zejména milovníky golfu. V blízkosti se nachází známý golfový resort Albatross, zámek Vysoký Újezd, MŠ a ZŠ Vysoký Újezd anebo hrad Karlštejn.

K prodeji je celkem 28 exkluzivních pozemků s velikostí od 840 m2 do 2.735 m2. Přípojky inženýrských sítí jsou na hranici pozemku (elektřina, voda, plyn), příjezd je z nové osvětlené asfaltové komunikace. Parcely jsou určené k výstavbě jednopodlažních rodinných domů se šikmou střechou a případným využitím podkroví, s max. zastavěností 30%. Dále je k využití na pozemky vypracovaný projekt moderních patrových domů od studia de.fakto, pro který je připravené stavební povolení a můžete ihned začít stavět.
 
Vysoký Újezd si i přes blízkost Prahy a dobrou dopravní dostupnost, 15 minut jízdy od stanice metra Zličína, uchovává kouzlo a charakter moderní obce. Její srdce tvoří zámek a 18jamkové golfové hřiště. V obci funguje mateřská a základní škola, restaurace, kavárny, lékaři a fitness. Obec leží mezi dvěma chráněnými krajinnými oblastmi – Český kras a Křivoklátsko, okolí tak nabízí široké možnosti pro výlety, pěší turistiku i cyklistiku.

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz