Penthouse 8+kk

Praha 5 - Velká Chuchle - Na Hvězdárně

318 m2

Užitná plocha

155 m2

Terasa

2

Parking

B

PENB

42.025.000 Kč

Cena

Exkluzivní byt s dispozicí 8+kk je součástí nového projektu, vytvořený dle architektonického návrhu, jehož exkluzivitu podtrhuje jedinečná poloha ve vyhledávané oblasti pražské čtvrti Velká Chuchle. 

Apartmán zabírá celé poslední třetí nadzemní podlaží architektonicky jedinečného bytového domu. Jeho celková rozloha je 318 m2 a ze dvou stran jej obklopuje prostorná terasa s plochou 154 m2. Největší prostor je vyhrazen pro obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, který je dokonale propojený s terasou, včetně hlavní ložnice a vzdušného salonu. Interiér dále doplňují další 4 ložnice, 4 koupelny, šatny, technické místnosti a chodby. Součástí je i sauna s posilovnou. Samozřejmostí je garážové stání, sklep i možnost využívat prostory pro uložení kol či dětských kočárků.

U všech použitých konstrukčních prvků a materiálů je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a zpracování. Pro zajištění maximálního komfortu bydlení je objekt připraven na instalaci systému pro centrální suché vysávání, ve všech místnostech je instalováno podlahové vytápění a provedena je také příprava pro systém chytré domácnosti SMART HOME.

Dům se nachází v klidné pražské části Velká Chuchle. Klid a soukromí se zde kombinuje s výbornou dostupností centra města autem, městskou hromadnou dopravou i vlakem ze stanice Praha-Velká Chuchle. Okolí má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde škola, školka i zdravotnická zařízení stejně jako např. pošta.
Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. Vila leží nad chuchelským závodištěm, nedaleko je pražský Ski Park a v okolí je zřízena řada přírodních rezervací s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole. 

Garáž
Sklep
Terasa
Inteligentní dům

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland. cz

Recepce
+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz