Penthouse 6+kk

Praha 7 - Troja - Pod Havránkou

325.2 m2

Užitná plocha

93.6 m2

Terasa

Ano

Zahrada

2

Parking

C

PENB

Cena na vyžádání

Bydlení v pražské Troji mnozí považují za sen. A snový je bezesporu i luxusní penthouse v budově Magnolia, která je jednou ze 13 budov výjimečné rezidence. Rezidence, jejímž srdcem je renezanční dvorec, slibuje klidné bydlení spojující krásu dob minulých s veškerým komfortem současné doby. Exkluzivitu místa a architektury doplňuje udržovaná zahrada, restaurace, vstupní brána se zabezpečením, společenská místnost i nepřetržitá služba recepce.

A proč bydlet právě v pražské Troji? Protože si vás získá v první vteřině, kdy spatříte její dechberoucí přírodu a zjistíte, co vše nabízí. Těšit se můžete na klid, veškerou občanskou vybavenost i skvělé dopravní spojení. Tato lokalita, jíž protéká Vltava, vyniká také nádhernými výhledy, Trojským zámkem, botanickou zahradou a vinicí svaté Kláry i blízkostí Starého Města.

Penthouse s celkovou nadstandardní rozlohou 325,2 mzaujímá poslední dvě patra budovy. Nabízí soukromý výtah z podzemní soukromé garáže a 5 teras o celkové rozloze 93,6 m2 s výhledy na řeku Vltavu a Pražský hrad. Z nejvyššího patra je výhled na Trojský zámek a Vinici sv. Kláry. Prostor skýtá možnost velkolepého uspořádání a umožňuje např. domácí kanceláří s ložnicí oddělenou hlavním schodištěm. Byt je dokončený a připravený k nastěhování.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům
Výtah
Klimatizace
Restaurace
Recepce
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz