Penthouse 5+kk

Praha 2 - Vinohrady - Americká

308 m2

Užitná plocha

34 m2

Terasa

Ano

Parking

C

PENB

46.300.000 Kč

Cena

Velkorysý podkrovní penthouse se 2 terasami, v kompletně zrekonstruovaném činžovním domě, v jedné z nejžádanějších rezidenčních čtvrtí Královské Vinohrady. K bytu náleží 1 samostatná parcela, jako parkovací stání ve dvoře, podíl na společných částech domu a podíl na samostatné zahradě ve vnitrobloku.

Interiéru dominuje v nižším podlaží obývací pokoj s výškou stropu 6m s kuchyní a jídelnou, který má plochu přes 100m2 a přímý vstup na terasu. Dále je zde hlavní ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a vstupem na druhou terasu a samostatný TV pokoj. U hlavních dveří do bytu toaleta pro hosty a prádelna s úklidovým prostorem. V horním podlaží se nachází 2 ložnice s koupelnou, galerie s pracovnou a výsuvným balkonem a technická místnost.

Interiér bytu spojuje historické prvky s moderním vybavením: kanálová klimatizace v celém bytě, vysoké stropy, masivní dřevěné podlahy, italské kamenné obklady a dlažby, sanita Villeroy & Boch, italské designové osvětlení, 2 krby EcoSmart Fire (1 v obývacím pokoji, 1 venkovní na terase u ložnice), audio systém Bang & Olufsen, plně vybanená kuchyně se spotřebiči Siemens a lednicí Liebherr. Pro zařízení interiéru byly použity designové značky Vitra, Flexform, Molteni & C, Wildspirit, Catellani & Smith, Artemide. 

V nejbližším okolí najdete kavárny, bary, mezinárodní restaurace, galerie, butiky, ale také park Havlíčkovy sady, který nabízí spoustu možností k relaxaci.

Krb
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz