Penthouse 5+kk

Praha 2 - Vinohrady - Americká

242 m2

Užitná plocha

Ne

Terasa

Ano

Parking

C

PENB

26.780.000 Kč

Cena

Atraktivní penthouse s designovým krbem a přímým vstupem z výtahu ve 4. patře kompletně zrekonstruovaného činžovního domu, v jedné z nejžádanějších rezidenčních čtvrtí Královské Vinohrady. K bytu náleží 1 samostatná parcela, jako parkovací stání ve dvoře, podíl na společných částech domu a podíl na samostatné zahradě ve vnitrobloku.

Interiéru dominuje ve spodní části bytu obývací pokoj s jídelním prostorem a oboustranným krbem (bioetanol), který odděluje pracovnu. Dále je zde plně vybavená otevřená kuchyň se spíží, technická místnost, toaleta, prádelna a vstupní hala přístupná z výtahu. V horním patře se nachází hlavní ložnice s vlastní šatnou a koupelnou, 3 dětské ložnice a sdílená koupelna.

Interiér bytu spojuje historické prvky s moderním vybavením: kanálová klimatizace v celém bytě, vysoké stropy, masivní dřevěné podlahy, italské kamenné obklady a dlažby, sanita Villeroy & Boch, italské designové osvětlení, krb EcoSmart Fire, plně vybanená kuchyně se spotřebiči Siemens.

V nejbližším okolí najdete kavárny, bary, mezinárodní restaurace, galerie, butiky, ale také park Havlíčkovy sady, který nabízí spoustu možností k relaxaci.

Krb
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz