Penthouse 5+kk

Praha 7 - Holešovice - Sanderova

170 m2

Užitná plocha

60 m2

Terasa

Ano

Parking

B

PENB

25.680.000 Kč

Cena

Exkluzivní nový penthouse s panaromatickým výhledem v 8. podlaží nedávno dokončeného prestižního projektu Marina Island v Praze 7 - Holešovicích. Byt o dispozici 5+kk nabízí podlahovou plochu 170 m2 a celkem 60 m2 jižně orientovaných teras s výhledem na řeku Vltavu a hlavní město Praha z ptačí perspektivy. 

Interiéru dominuje prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem s přístupem na terasu, dále vstupní hala, samostatná toaleta, komora, koupelna, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a terasou, 3 další ložnice (z nichž 2 jsou s přístupem na terasu). Provedení bytu ve vysokém standardu zahrnuje přípravu pro klimatizaci a inteligentní ovládání domácnosti, prosklené stěny, třívrstvé dřevěné podlahy, podlahové vytápění, interiérové dveře značky Hanák, bezpečnostní vstupní dveře a parkovací stání se sklepem. 

Marina Island představuje moderní bydlení na holešovickém poloostrově v jedinečné lokalitě na hranici dvou světů. Na jedné straně klid, soukromí, kouzlo řeky, příroda. Na straně druhé ruch města s pracovními příležitostmi, obchody, kavárnami a mnoha možnostmi kulturního i sportovního vyžití. A to vše pouhých 8 minut od samého centra Prahy. 

Garáž
Sklep
Terasa
Výtah
Recepce

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz