Triplex 5+kk

Praha 5 - Jinonice - Na Hutmance

191 m2

Užitná plocha

29 m2

Terasa

43 m2

Zahrada

2

Parking

B

PENB

19.850.000 Kč

Cena

Vzdušné moderní trojpodlažní bydlení s dispozicí 5+kk ležící v klidné vilové části pražských Jinonic na okraji chráněného území lesoparku Košíře-Motol. Spojuje v sobě výhody života v rušné metropoli s poklidnou atmosférou předměstí plného zeleně. Součástí triplexu je vlastní zahrada s venkovním parkovacím stáním o rozloze 42 m2 a dvě terasy, jedna v přízemí a druhá v nejvyšším podlaží s výhledem na okolí.

První podlaží tvoří garáž nabízející další parkovací stání, zádveří, chodba, technická místnost, samostatná toaleta a prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem. Ve druhém podlaží se nachází hala, hlavní ložnice s en-suite koupelnou, dva menší pokoje, samostatná koupelna, toaleta a pracovna. Nejvyšší patro je dodáváno jako velký otevřený prostor, který lze využít jako čtvrtou ložnici, hernu pro děti či pracovnu. Má však zabudovanou také přípravu pro další koupelnu či kuchyň.

Výhodou triplexu je variabilita vnitřních prostor. Můžou být upraveny tak, že se z obývacího pokoje v přízemí stane garsoniéra, do prvního patra se přesune obývací prostor s kuchyňským koutem a ložnice se dle potřeby rozprostřou na obě patra. Mezi další přednosti patří dostatek přirozeného denního světla zabezpečeného francouzskými okny v pokojích a vysoký standard vybavení. To zahrnuje dřevěné podlahy, zařizovací předměty, obklady a dlažby od firmy Villeroy & Boch, bezpečnostní vstupní dveře, venkovní žaluzie, automatickou pojezdovou bránu nebo přípravu pro klimatizaci.

Výborná dostupnost a občanská vybavenost, 15 minut jízdy autem do centra Prahy a 8 minut od Městského okruhu. Několik autobusových zastávek, stanice metra B – Jinonice a železniční stanice Jinonice jsou vzdálené jen pár minut chůze. V okolí naleznete také množství obchodů a služeb, lékařské ordinace, poštu, mateřskou a základní školu, restaurace a řadu indoorového a outdoorového vyžití.

Garáž
Terasa
Zahrada
Venkovní žaluzie

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz