Penthouse 4+kk

Praha 7 - Troja - Pod Havránkou

216 m2

Užitná plocha

94.6 m2

Terasa

Ano

Parking

C

PENB

Cena na vyžádání

Jedinečný prostorný penthouse s panoramatickým výhledem, terasami, privátní garáží a vlastním výtahem se nachází na prestižní adrese pražské Troji a je součástí exkluzivního rezidenčního nového komplexu, v pěším dosahu parku Stromovka a oblíbené cyklostezky podél Vltavy. 

Součástí rezidenčního projektu, propojujícího moderní přístup k bydlení s bohatou historií, je šest renovovaných historických budov a sedm citlivě navržených moderních budov. Srdcem projektu je zachované nádvoří renesančního dvorce. K maximálnímu komfortu obyvatel slouží vstupní brána se zabezpečením, nepřetržitá služba recepce, udržovaná zahrada, restaurace, společenská místnost a vstupní lobby.

Klidná, exkluzivní a skýtající nepřeberné množství možností. I tak by se dala nazvat pražská Troja, která si vás získá svou přírodou, nabídkou aktivit i skvělou dopravní dostupností. Lokalita, jíž protéká Vltava, se pyšní barokním Trojským zámkem, botanickou zahradou a vinicemi svaté Kláry a také dechberoucím centrem Prahy vzdáleným pouhých 10 minut.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Inteligentní dům
Výtah
Recepce
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz