Byt 5+kk

Praha 3 - Vinohrady - Přemyslovská

131.9 m2

Užitná plocha

3 m2

Terasa

Ne

Parking

G

PENB

Rezervováno

Jestliže jsou pražské Vinohrady vaši vysněnou adresou a chtěli byste bydlet v prostorném, moderním bytě dýchajícím historií, máte možnost. Objevte kouzlo projektu střešní nástavby a rekonstrukce činžovního secesního domu na Náměstí Jiřího z Poděbrad, jehož součástí jsou 4 nadstandardní byty. 

Vzdušný slunný byt v 5. podlaží disponuje celkovou rozlohou 134,9 m2, jeho součástí je sklepní prostor s rozměrem 5,8 m2 a také balkon o rozloze 3 m2, přístupný z východně orientované ložnice do vnitrobloku. Dispozici tvoří obývací pokoj s kuchyní a jídelnou, ložnice s en-suite koupelnou, další 3 ložnice, 2 koupelny, samostatná toaleta, vstupní hala a chodba.

Kvalitní standardy zahrnují dřevěné podlahy, velkoformátové dlažby a obklady Graniti Fiandre, hlíníkové posuvné prosklené stěny a okna s izolačními trojskly, SDK podledy, podlahové topení a konvektory, sanitu Laufen, Hansgrohe, Grohe a Hüppe, plynový kotel Baxi s inteligentním bezdrátovým termostatem a přípravu na klimatizaci. 

V lokalitě najdete nespočet vyhlášených restaurací, barů, kaváren i množství obchodů a škol a školek. Stejně bohatá je i nabídka sportovního a kulturního vyžití, velkou předností je výborné dopravní spojení, během několika minut se dostanete do historického centra Prahy. A zeleň? Ani o tu nebudete ochuzeni. V blízkosti si můžete zpříjemnit volné chvíle návštěvou upravených parků Riegrovy sady a Sady Svatopluka Čecha. Plánované dokončení Q2 2020.

Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz