Byt 4+kk

Praha 5 - Jinonice - U kříže

153 m2

Užitná plocha

156 m2

Terasa

1

Parking

G

PENB

17.490.000 Kč

Cena

Exkluzivní mezonetový penthouse s 360o panoramatickým výhledem o celkové rozloze 153 m2 ve 4. a 5. patře bytového domu v klidné části pražských Jinonic. Součástí prostorného bytu jsou velkorysé terasy o ploše 156 m2, po celém obvodu obou pater bytu.  

Interiér 4. patra nabízí vstupní halu, šatnu, samostatné WC, technickou místnost s kotlem, pračkou a sušičkou, kuchyň se spotřebiči značky Bosch, jídelnu a samostatný obývací pokoj s balkonem. Horní patro je přístupné ze vstupní haly točitým schodištěm z masivního dřeva a jeho součástí je galerie, 2 ložnice, koupelna se sprchou, masážní vanou a WC, šatna a vytápěná zimní zahrada. 

Terasa s masivními květníky se vzrostlými stromky a keři je přístupná ze všech pokojů a nabízí panoramatický výhled na všechny světové strany. Součástí vybavení je vlastní plynový kotel, plastová okna, klimatizace v každém pokoji a alarm. Byt dále zaujme dřevěnou podlahou v matném laku, interiérovými dveřmi se zárubněmi a masivním nábytkem. K bytu náleží 1 garážové parkovací stání v suterénu domu.

Výborná dostupnost a plná občanská vybavenost. Bytový dům se nachází v klidné obytné zástavbě v pražských Jinonicích se stanicí metra, autobusovými zastávkami, základní i mateřskou školou, parkem a hřištěm jen několik desítek metrů od domu. Ve vzdálenosti 1,5 km leží OC Galerie Butovice s řadou obchodů a restaurací. Výlety lze podnikat do nedalekého Prokopského údolí. 

Poplatky za domovní služby a energie 8.600 Kč/ měsíc. 

Garáž
Zabezpečovací systém
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz