Byt 4+kk

Praha 5 - Velká Chuchle - Na Hvězdárně

136 m2

Užitná plocha

93 m2

Terasa

102 m2

Zahrada

2

Parking

B

PENB

19.360.000 Kč

Cena

Exkluzivní byt s předzahrádkou je součástí nového projektu, vytvořený dle architektonického návrhu, jehož exkluzivitu podtrhuje jedinečná poloha ve vyhledávané oblasti pražské čtvrti Velká Chuchle. 

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, dále hlavní ložnice s en-suite koupelnou a šatnou, další 2 dětské ložnice, 2 koupelny a chodba. Celý prostor a téměř všechny jeho místnosti jsou dokonale propojeny s exteriérem, terasou a zahradou. Samozřejmostí je garážové stání, sklep i možnost využívat prostory pro uložení kol či dětských kočárků.

U všech použitých konstrukčních prvků a materiálů je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a zpracování. Pro zajištění maximálního komfortu bydlení je objekt připraven na instalaci systému pro centrální suché vysávání, ve všech místnostech je instalováno podlahové vytápění a provedena je také příprava pro systém chytré domácnosti SMART HOME.

Dům se nachází v klidné pražské části Velká Chuchle. Klid a soukromí se zde kombinuje s výbornou dostupností centra města autem, městskou hromadnou dopravou i vlakem ze stanice Praha-Velká Chuchle. Okolí má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde škola, školka i zdravotnická zařízení stejně jako např. pošta.
Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. Vila leží nad chuchelským závodištěm, nedaleko je pražský Ski Park a v okolí je zřízena řada přírodních rezervací s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole. 

Garáž
Sklep
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Homeland. cz

Recepce
+420 731 544 904
+420 731 544 904
info@homeland.cz