Byt 3+kk

Praha 7 - Troja - Pod Havránkou

91.5 m2

Užitná plocha

10.6 m2

Terasa

2

Parking

C

PENB

15.700.000 Kč

Cena

Zní vám luxusní apartmán s terasou nacházející se v jedné z nejkrásnějších pražských lokalit jako vysněné místo pro život? Pak byste se o apartmánu, jenž je součástí jedinečného rezidenčního projektu v pražské Troji, měli dozvědět více. Součástí rezidenčního projektu, propojujícího moderní přístup k bydlení s bohatou historií, je šest renovovaných historických budov a sedm citlivě navržených moderních budov. Srdcem projektu je zachované nádvoří renesančního dvorce. K maximálnímu komfortu obyvatel slouží vstupní brána se zabezpečením, nepřetržitá služba recepce, udržovaná zahrada, restaurace, společenská místnost a vstupní lobby.

Klidná, exkluzivní a skýtající nepřeberné množství možností. I tak by se dala nazvat pražská Troja, která si vás získá svou přírodou, nabídkou aktivit i skvělou dopravní dostupností. Lokalita, jíž protéká Vltava, se pyšní barokním Trojským zámkem, botanickou zahradou a vinicemi svaté Kláry a také dechberoucím centrem Prahy vzdáleným pouhých 10 minut.

Apartmán s terasou se nachází v 1. podlaží nově postavené budovy v samotném centru komplexu. Každý z bytů, který je součástí budovy, je charakteristický vysokou kvalitou použitých materiálů a maximálním důrazem na komfort. Garážové parkovací stání je k dispozici za příplatek. Byt je dokončený a připravený okamžitě k nastěhování. 

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Inteligentní dům
Výtah
Restaurace
Recepce
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz