Byt 4+kk

Praha 7 - Troja - Pod Havránkou

142.6 m2

Užitná plocha

25.4 m2

Terasa

Ano

Zahrada

2

Parking

C

PENB

22.600.000 Kč

Cena

Obklopte se krásnou přírodou, tichem, luxusem a atmosférou dob dávno minulých díky bytu v pražské Troji, který je součástí jedinečného rezidenčního projektu. Srdcem projektu, čítajícího dohromady 13 budov, je zachovalé renezanční nádvoří uzavřené kovanou bránou poskytující obyvatelům maximální soukromí. Požitek z bydlení v jedné z nejvyhledávanějších pražských lokalit ještě zpříjemňuje nepřetržitá služba recepce, vstupní brána se zabezpečením, udržovaná zahrada, restaurace, společenská místnost a vstupní lobby.

Proč by se právě pražská Troja měla stát vaším novým domovem? Důvodů je nespočet. Začínají všudypřítomnou zelení, pokračují veškerou občanskou vybaveností a končí skvělou dopravní dostupností. Mezi dominanty Troji patří barokní Trojský zámek, botanická zahrada a vinice svaté Kláry, protékající řeka Vltava, nábřeží i centrum města vzdálené pouhých deset minut.

Apartmán se nachází ve druhém podlaží nově postavené budovy uprostřed komplexu. Každý z bytů, který je součástí budovy, je charakteristický vysokou kvalitou použitých materiálů a maximálním důrazem na komfort. Garážové parkovací stání je k dispozici za příplatek. Byt je dokončený a připravený okamžitě k nastěhování.

Garáž
Sklep
Zabezpečovací systém
Terasa
Inteligentní dům
Výtah
Klimatizace
Restaurace
Recepce
Kamerový systém

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz