Byt 4+kk

Praha 5 - Velká Chuchle - Na Hvězdárně

133 m2

Užitná plocha

19 m2

Terasa

24 m2

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

16.125.000 Kč

Cena

Exkluzivní byt s předzahrádkou je součástí nového projektu, vytvořený dle architektonického návrhu, jehož exkluzivitu podtrhuje jedinečná poloha ve vyhledávané oblasti pražské čtvrti Velká Chuchle. 

Dispozici bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem, dále hlavní ložnice s en-suite šatnou a koupelnou, další 2 dětské ložnice se šatnami, samostatná koupelna, technická místnost a chodba. Obývací pokoj je propojen s terasou a zahradou. Samozřejmostí je garážové stání, sklep i možnost využívat prostory pro uložení kol či dětských kočárků.

U všech použitých konstrukčních prvků a materiálů je kladen důraz na nejvyšší kvalitu a zpracování. Pro zajištění maximálního komfortu bydlení je objekt připraven na instalaci systému pro centrální suché vysávání, ve všech místnostech je instalováno podlahové vytápění a provedena je také příprava pro systém chytré domácnosti SMART HOME. K dispozici je garážové parkovací stání v ceně 485 000 Kč.

Dům se nachází v klidné pražské části Velká Chuchle. Klid a soukromí se zde kombinuje s výbornou dostupností centra města autem, městskou hromadnou dopravou i vlakem ze stanice Praha-Velká Chuchle. Okolí má plnou občanskou vybavenost, nachází se zde škola, školka i zdravotnická zařízení stejně jako např. pošta.

Široké jsou možnosti sportovních a volnočasových aktivit. Vila leží nad chuchelským závodištěm, nedaleko je pražský Ski Park a v okolí je zřízena řada přírodních rezervací s turistickými stezkami pro procházky v přírodě či jízdu na kole.

Termín dokončení 4Q 2021. Pro kompletní informace o projektu a volných jednotkách nás neváhejte kontaktovat.

Garáž
Sklep
Terasa
Zahrada
Inteligentní dům
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz