Byt 4+kk

Praha 2 - Vinohrady - Mánesova

125.5 m2

Užitná plocha

3.1 m2

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

24.870.000 Kč

Cena

Výjimečná secesní rezidence s výtahem po kompletní pečlivé rekonstrukci nabízí exkluzivní prostorný byt v klidné ulici ústící na náměstí Jiřího z Poděbrad. Dle původních plánů citlivě zrekonstruovaná budova odkazující na architektonický vliv stylu Art Nouveau disponuje velkoryse pojatými byty, včetně nabízené jednotky ve 4. podlaží s balkonem o rozloze 126 m2 s třemi ložnicemi, obývacím pokojem a kuchyní, dvěma koupelnami, šatnami, balkonem do vnitrobloku s upravenou zahradou a sklepem.

Nadstandardní bytová jednotka je pro své umístění ve vyšším patře plná světla. Svým charakterem skýtá klidná zákoutí k odpočinku i pro početnou rodinu, zároveň vybízí ke společnému přátelskému setkávání v centrální části bytu. Jednotka je nabízena ve stavu white walls, tj. bez finálního dokončení povrchů a obkladů. Exkluzivní návrhy interiérů designového studia představují ideální funkční využití bytu v plném luxusu, zájemce se však může při zařizování prostor realizovat v kooperaci s architekty a designéry i sám. Specifickým rysem bytu je dvojí orientace pokojů – do klidné ulice se stromy a zároveň do vnitrobloku, neboť rezidenční jednotka zabírá celou polovinu obytného patra. Do bytu se vstupuje širokým schodištěm, které dekorují původní secesní štuky. Klasické materiály jako sklo, dřevo nebo kámen jsou využívány i přímo v návrzích interiéru bytu a zdůrazňují jeho nadčasovost i přepychovost.

Prestižní adresu nejlépe charakterizuje blízké okolí – nedaleká Vinohradská třída plná oblíbených restaurací a obchodů, náměstí Jiřího z Poděbrad s lokálními farmářskými trhy, zelené Riegrovy sady i četná umělecká centra a galerie na pomezí Vinohrad a Žižkova. Právě Vinohrady patří mezi nejdynamičtější pražské čtvrti, které si však zachovaly svůj nadstandardní rezidenční charakter. 

Plánované dokončení Q2 2021. 

Sklep
Terasa
Výtah

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz