Byt 4+kk

Praha 3 - Vinohrady - Slavíkova

104.7 m2

Užitná plocha

6.6 m2

Terasa

Ne

Parking

C

PENB

21.980.000 Kč

Cena

Nadstandardní elegantní půdní byt s dvěma balkóny v posledním 6. podlaží historické budovy z 19. století po mimořádné rekonstrukci, která se nachází jen pár kroků od náměstí Jiřího z Poděbrad. Interiér bytu tvoří obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním prostorem se vstupem na západně orientovaný balkón do ulice, hlavní ložnice s en-suite koupelnou a východně orientovaným balkónem do vnitrobloku, další ložnice, pracovna, samostatná toaleta, komora a vstupní hala. 

Standardy zahrnují repliky špaletových oken, dubové podlahy, interiérové kazeté dveře, velkoformátovou dlažbu, centrální plynový kotel, klimatizaci včetně jednotek v každém pokoji a sklepní kóji. Garážové stání je k dispozici ve vzdálenosti 350 m, v objektu Žižkovské věže. 

Lokalita nabízí rychlou dostupnost centra a propojuje vše, co od života v Praze očekáváte. Vaším novým domovem se stane místo lemované vzrostlými stromy, které nabízí výborné dopravní spojení, přímo u stanice metra a tramvajových linek, a veškerou občanskou vybavenost včetně řady restaurací, barů a obchodů.

Cena zahrnuje dokončení ve vysokém standardu dle vizualizací, dokončení do konce října 2020.

Sklep
Terasa
Výtah
Klimatizace

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Lucie Dušková

Real Estate Manager
+420 721 722 940
+420 731 544 904
duskova@homeland.cz