Townhouse 4+kk

Praha 4 - Hodkovičky - Na lysinách

108.21 m2

Užitná plocha

2.5 m2

Terasa

44.81 m2

Zahrada

Ano

Parking

B

PENB

Rezervováno

Zvuk protékající řeky, vůně přírody i veškerý komfort slibující moderní technologie a materiály. To vše nabízí nadstandardní byt v prvním nadzemním podlaží moderní vily, která díky prestižnímu architektonickému studiu P6PA+Architects vyrostla v pražské části Hodkovičky. Čím si vás tato lokalita, nazvaná jako jedna z nejklidnějších pražských lokalit, získá? Především svou krajinou charakteristickou okolními lesy i malebným údolím Zátišského potoka, a také blízkostí samotného srdce Prahy. Jen několik minut od objektu se nachází zastávka tramvaje, jíž se dostanete za 20 minut do centra města. V blízkosti je také zastávka autobusu a nádraží Praha-Braník. Vila nabízí dohromady 13 prosvětlených bytů, jejichž komfort umocňuje vlastní garáž.

Mezonetový nadstandardní byt, jenž se nachází v prvním a druhým nadzemním podlaží, disponuje rozlohou 108,21 m2 a lodžií v horním patře 2,5 m2. Lákají vás snídaně v trávě? Pak jistě oceníte, že k bytu náleží jihozápadně orientovaná předzahrádka s rozlohou 44,81 m2. Přízemí bytu se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem a jídelnou, dále z toalety s umyvadlem, předsíně, technické místnosti a komory. Horního patro tvoří hlavní ložnice s koupelnou a lodžií, další 2 ložnice, společná koupelna a chodba. V ceně bytu je také sklepní kóje a majitelé mohou kdykoliv využít společnou umývárnu pro kola a psy. 

A standardy bytu? Vyznačují se vysokou kvalitou. Těšit se můžete na podlahové vytápění,  velkoplošná okna s izolačním trojsklem, luxusní vybavení značek Laufen a Grohe a bezpečnostní vstupní dveře nebo interiérové dveře české značky Sapeli. Koupelna se stane dokonalým místem pro relaxaci také díky velkoformátové dlažbě a mozaikovým obkladům značky Durstone. Přesný standard zařízení si můžete zvolit sami.

Garáž
Sklep
Terasa
Zahrada

Okolí nemovitosti

Kontaktujte nás

Aleš Procházka

+420 603 400 618
+420 731 544 904
prochazka@homeland.cz